W skrócie: historia designu LG G3, Nokia X2 na wideo i Facebook Messenger na iPada

W skrócie: historia designu LG G3, Nokia X2 na wideo i Facebook Messenger na iPada

LG G3
LG G3
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
04.07.2014 14:50, aktualizacja: 04.07.2014 16:50

Samsung zabiera Galaxy Taba S na przejażdżkę nowojorską taksówką, a ZTE przygotowuje przenośny router z pikoprojektorem.

  1. Jak projektowany był LG G3? Poniżej znajdziecie przygotowane przez producenta wideo poświęcone designowi najnowszego flagowca.
  1. ZTE MF97A na zdjęciu. Jak donosi @evleaks, będzie to pracujący pod kontrolą Androida przenośny router z pikoprojektorem, który trafi do oferty amerykańskiej sieci Sprint.
ZTE MF97A
ZTE MF97A© evleaks.at
  1. Nokia X2 na wideo. Na nagranym przez Nokię filmie zaprezentowany został odświeżony interfejs Fastlane.
  1. Galaxy Tab S w nowojorskiej taksówce. Samsung pokazał pasażerom jednej z taksówek ekrany czterech różnych tabletów, przy czym mieli oni wskazać ten, który podoba im się najbardziej. 17 na 20 osób wskazało AMOLED-a, w którego wyposażony jest Galaxy Tab S.
  1. Facebook Messenger na iPada już jest. Do tej pory komunikator na platformie iOS dostępny był tylko w wersji na iPhone'a, jednak teraz stał się aplikacją uniwersalną, co oznacza, że został dostosowany także do dużych ekranów tabletów. Messengera pobierzecie z App Store'a.
  1. Jak będzie mógł wyglądać ekran blokady Windows Phone'a 8.1? Jedną z nowości w tej wersji systemu jest tzw. dynamiczny ekran blokady, do którego dostęp mają aplikacje zewnętrznych deweloperów, dzięki czemu może on wyświetlać pochodzące z nich treści, przełączniki itp. Możliwości takiego rozwiązania możecie zobaczyć na tym filmie.

First glimpse of the new Dynamic Lockscreen on Windows Phone Blue | Winphone 8.1

  1. Wizualizacja aktywności użytkowników aplikacji Human. Aplikacja ta służy do monitorowania aktywności użytkownika. Jej twórcy postanowili wykorzystać dane zbierane od mieszkańców największych miast świata do stworzenia ciekawej wizualizacji.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)