W skrócie: Honor 6 Plus na zdjęciach, Skype Translator i CyanogenMod 12

W skrócie: Honor 6 Plus na zdjęciach, Skype Translator i CyanogenMod 1215.12.2014 19:30
W skrócie: Honor 6 Plus na zdjęciach, Skype Translator i CyanogenMod 12
Mateusz Żołyniak

CyanogenMod wkrótce doczeka się nowej wersji, Microsoft wprowadza funkcję Skype Translator, a Nexus 5 jeszcze przez pewien czas będzie dostępny w sprzedaży. Do tego wyciekają nowe zdjęcia nowego Honora 5 Plus.

 1. Nexus 5 będzie sprzedawany także w pierwszym kwartale 2015 roku. Google potwierdziło ostatnio, że produkcja 5-calowego smartfona LG została zakończona, a urządzenie w sprzedaży dostępne będzie do wyczerpania zapasów. Gigant dodał teraz, że użytkownicy będą mieli jeszcze kilka miesięcy na kupno Nexusa 5, gdyż do końca marca będzie on dostępny w Google Play Store. Chodzi oczywiście o czarną wersję modelu (16/32 GB) - biały i czerwony wariant zostały już wycofane ze sklepu.
 1. Honor 6 Plus na nowych zdjęciach. Serwis GizmoChina opublikował kolejne zdjęcia nowego smartfona Huaweia, który już jutro ma zostać oficjalnie zaprezentowany. Więcej o modelu Honor 6 Plus dowiecie się z tego wpisu.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]
 1. Xiaomi zrobi smartfona za 80 dol.? DigiTimes donosi, że Chińczycy w 2015 roku wprowadzą bardzo taniego smartfona, który będzie wykorzystywać ekrany dostarczone przez firmę BOE Technology. Cena nowego urządzenia może być mniejsza niż 80 dolarów.
 1. CyanogenMod 12 na nowych zrzutach ekranu. Popularna modyfikacja systemu Android już wkrótce doczeka się nowej wersji, której wygląd będzie mocno inspirowany Material Design. Jedna z włoskich stron poświęconych CyanogenModowi opublikowała dzisiaj przedstawiające ją zrzuty ekranu.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/6]
 1. Skype sprawi, że będziemy poliglotami? Microsoft rozpoczyna właśnie testy usługi Skype Translator, która umożliwi rozmowy z osobami, które władają innymi językami. Nowa funkcja ma tłumaczyć konwersację w czasie rzeczywistym, a do tego będzie wyświetlać tłumaczoną rozmowę i pozwoli na wysyłanie szybkich wiadomości w ponad 40 językach. Skype Translator dostępny jest obecnie jako Preview, a osoby zainteresowane programem mogę zapisać się do testów pod tym linkiem.
 1. Obsługa Windows Phone'a za pomocą gestów. Microsoft wprowadził właśnie nową aplikację o nazwie Gestures, która ma ułatwić korzystanie ze smartfona. Program umożliwia szybkie oddzwanianie po podniesieniu telefonu i przysunięciu go do ucha, wyciszanie dzwonka po obróceniu urządzenia czy wyłączenie mikrofonu/włączenie trybu głośnomówiącego poprzez położenie urządzenia na płaskiej powierzchni ekranem do dołu/góry. Gestures znajduje się obecnie w fazie beta, a funkcjonalność aplikacji na Lumiach 530, 630 i 635 jest nieco ograniczona. Program można za darmo pobrać ze Sklepu Windows Phone.
412089375376736812
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)