W skrócie: HTC Droid DNA oficjalnie, nowe smartfony u operatorów, Lumia 920 w Minecrafcie

W skrócie: HTC Droid DNA oficjalnie, nowe smartfony u operatorów, Lumia 920 w Minecrafcie

HTC Droid DNA | fot. engadget
HTC Droid DNA | fot. engadget
Tomasz Hamryszak
13.11.2012 20:30, aktualizacja: 13.11.2012 21:30

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami HTC Droid DNA został zaprezentowany na dzisiejszej konferencji w Nowym Jorku. Na Windows Phone 7.8 jeszcze trochę poczekamy. Nokia Lumia 920 stworzona w Minecrafcie.

  1. Windows Phone 7.8 nie tak prędko? Wciąż nie jest znane oficjalne stanowisko Microsoftu w sprawie daty udostępnienia systemu Windows Phone 7.8. Wcześniejsze doniesienia mówiące o aktualizacji starszych Windows Phone’ów zaraz po wprowadzeniu WP8 najprawdopodobniej się nie sprawdzą. Teraz na koncie Windows Phone Brazil na Twitterze pojawiła się informacja, że mobilny system w wersji 7.8 zostanie udostępniony w pierwszym kwartale 2013 roku.
  1. HTC Droid DNA zaprezentowany. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami na dzisiejszej wspólnej konferencji firm HTC i Verizon Wireless został przedstawiony smartfon Droid DNA. 5-calowe monstrum z ekranem Full HD ma procesor Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. W wyposażeniu są również aparat o rozdzielczości 13 Mpix oraz bateria o pojemności 2020 mAh.

Verizon Droid DNA by HTC Jazz Unboxing

DROID DNA hands-on

  1. Nowe Lumie od jutra w Orange. 14 listopada do oferty Smart Plan Halo, Smart Plan Multi oraz Planów Korzystnych w Orange dla Firm wchodzą smartfony Nokia Lumia 820 i Lumia 920. Do oferty pomarańczowego operatora dołączą również LG Swift L5 i Swift L9.
  1. HTC Windows Phone 8X w T-Mobile. Jutro, tj. 14.11, do sieci T-Mobile trafi smartfon HTC Windows Phone 8X. Model w ofercie Smartfonowa okazja na święta dostępny będzie od 1 zł.
  1. Nowe smartfony w Play. Od dzisiaj do oferty podstawowej fioletowego operatora wchodzą smartfony Samsung Galaxy Note II, Samsung Galaxy Ch@t oraz Alcatel OT-810. Dodatkowo w ofercie na życzenie dostępny będzie Sony Xperia T.
  1. Microsoft testuje kolejną wersją Windows Phone 8. Wygląda na to, że jeszcze ciepłe mobilne okienka mogą doczekać się szybkiej aktualizacji. Nowe Windows Phone’y pracują obecnie pod kontrolą systemu o numerze 9903, a tymczasem w Sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące smartfona na platformie o oznaczeniu 10141. Jakie zmiany pojawią się w nowym wydaniu? Tego niestety nie wiadomo.
WP8 10141 | fot. WPCentral
WP8 10141 | fot. WPCentral
  1. Nokia Lumia 920 w Minecrafcie. Jeden z polskich miłośników Minecrafta (i z pewnością smartfonów) zbudował model Nokia Lumia 920. Stworzenie tego dzieła łącznie zajęło mu aż 14 dni, ale efekt pracy jest godny podziwu. Film prezentujący detale pracy mógłby śmiało zostać wyemitowany w telewizji jako reklama smartfona.

Minecraft - Nokia Lumia 920

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)