W skrócie: Huawei TalkBand B2 w Polsce, LG G5 oraz inteligentne buty Lenovo

W skrócie: Huawei TalkBand B2 w Polsce, LG G5 oraz inteligentne buty Lenovo

Smart Shoes
Smart Shoes
Źródło zdjęć: © Lenovo
Miron Nurski
28.05.2015 16:22, aktualizacja: 28.05.2015 18:22

Lenovo nie przestaje zaskakiwać, a iPhone 6 nawiązuje znajomość z bronią palną.

  1. Oglądaj Google I/O 2015 na żywo. Już dziś o 18:30 czasu polskiego odbędzie się konferencja otwierająca tegoroczną imprezę dla deweloperów, podczas której poznamy nowości związane z usługami Google'a w tym - najprawdopodobniej - nową wersję Androida. Wydarzenie będzie można śledzić tutaj, a wieczorem o nowościach przeczytacie także na łamach Komórkomanii.
  1. Office Lens na Androida już jest. To stworzona przez Microsoft aplikacja, która wykorzystuje aparat smartfona w roli skanera. Znajdziecie ją w sklepach App Store i Windows Phone, a od teraz także w Google Play.

What is Office Lens

  1. Huawei TalkBand B2 wchodzi na polski rynek. Opaska monitorująca aktywność fizyczną oraz sen, która współpracuje z telefonami z Androidem oraz iOS-em, dostępna będzie w naszym kraju od lipca w cenie 699 zł za wersję zwykłą lub 829 zł za lepiej wykonany wariant premium. Akcesorium będzie dostepne m.in. w ofercie naszego partnera - RTV Euro AGD.
Huawei TalkBand B2
Huawei TalkBand B2
  1. LG G5 ze skanerem tęczówki? LG G4 ledwie trafił do przedsprzedaży, a już pojawiają się przecieki na temat jego następcy. Jak donosi Whowired, firma IRIENCE opracowała własny skaner tęczówki, a obecnie pracuje nad udoskonaleniem algorytmu, który zapewni prawidłowe odczyty z odległości 30-50 cm od oczu. Smartfonem, w którym wspomniany moduł znajdzie zastosowanie, ma być LG G5, który najpewniej zadebiutuje w pierwszej połowie przyszłego roku.
  1. Nowa reklama Xperia Z3+. Sony podkreśla, że dzięki udoskonalonemu trybowi Stamina, który dezaktywuje aplikacje pracujące w tle, gdy ekran jest wyłączony, bateria o pojemności 2930 mAh ma zapewnić 2 dni pracy na jednym ładowaniu. Przypominam również, że wspomniany smartfon wkrótce zadebiutuje na polskim rynku.
  1. Lenovo prezentuje... inteligentne buty. Futurystyczny telefon z laserowym projektorem oraz smartwatch z dwoma ekranami to nie koniec dzisiejszych nowości Lenovo. Firma zaprezentowała także prototyp inteligentnego obuwia, które nie tylko liczy pokonane kroki i mierzy tętno, ale i ma wbudowane diody LED, które pozwalają na wyświetlanie znaków graficznych wprowadzonych na smartfonie. Jacyś chętni na takie buty? ;)

Lenovo Tech World - Are. Those. Smart Shoes?

  1. iPhone 6 vs broń palna. Widowiskowy "test wytrzymałościowy" w super slow-motion przygotował znany z tego typu materiałów FullMag.

iPhone 6 vs 12 Gauge From Hell

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)