W skrócie: iPhone 5C, LG G2 i pechowy złodziej

W skrócie: iPhone 5C, LG G2 i pechowy złodziej

iPhone 5C (fot. sonnydickson.com)
iPhone 5C (fot. sonnydickson.com)
Miron Nurski
07.08.2013 18:30, aktualizacja: 07.08.2013 20:30

W sieci ląduje zwiastun filmu "jOBS", Google patentuje nowy sposób odblokowywania ekranu, a złodziej iPhone'a nieświadomie zostaje gwiazdą Internetu.

  1. Jak duży jest LG G2? W odpowiedzi na to pytanie może pomóc porównanie z modelem Galaxy S4, które przygotowali redaktorzy Android Community. Wymiary urządzenia to 138,5 x 70,9 x 8,9 mm.
LG G2 i Galaxy S4 (fot. androidcommunity.com)
LG G2 i Galaxy S4 (fot. androidcommunity.com)
  1. Internauci zapomnieli o Ubuntu Edge. Pięć dni temu pisałem, że zainteresowanie projektem spada i że uzbierał on jedynie niespełna 8 milionów dolarów. Obecnie jest to nieco ponad 8,38 mln, co oznacza, że interesuje się nim już tylko niewielka grupa osób. Przypominam, że firma ma jeszcze 15 dni, by uzbierać 32 miliony dolarów.
  1. Ukradł iPhone'a i nieświadomie prowadzi fotoblog. Hafid to pochodzący z Dubaju złodziej, który ukradł iPhone'a jednemu z turystów wypoczywających na Ibizie. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że telefon ma włączoną synchronizację zdjęć z kontem Dropbox, więc wszystkie wykonane przez niego fotki lądują w rękach okradzionego mężczyzny. Ten - choć nie odzyskał iPhone'a - postanowił założyć fotoblog i umieszczać na nim dokonania Hafida, który szybko został gwiazdą Internetu. Więcej jego radosnej twórczości znajdziecie tutaj.
fot. lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com
fot. lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com
  1. Nowy trailer filmu "jOBS". Film opowiadający historię założyciela firmy Apple trafi do polskich kin już 30 sierpnia.

Jobs - Official Trailer #2 "American Legend"

  1. Android z nowym ekranem blokady? System Google'a od dawna pozwala na odblokowywanie telefonu za pomocą wzoru, jednak decydując się na tę metodę, rezygnujemy ze skrótów na ekranie blokady. Ze szkicu, który wyciekł z amerykańskiego urzędu patentowego, wynika, że Google ma pomysł na połączenie jednego z drugim. Widać jednak, że szkice prawdopodobnie są dość stare (widać na nich Nexusa One), więc nie wiadomo, czy pomysł ten zostanie kiedykolwiek wprowadzony w życie.
fot. engadget.com
fot. engadget.com
  1. Ponad 50 zdjęć plastikowej obudowy iPhone'a 5C. Wszystkie fotki w wysokiej rozdzielczości znajdziecie na tronie SonnyDickson.com.
fot. sonnydickson.com
fot. sonnydickson.com
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)