W skrócie: iPhone 6 w kosmosie, Vectone Mobile w Polsce oraz Nexus 6 i BlackBerry Passport w Playu

W skrócie: iPhone 6 w kosmosie, Vectone Mobile w Polsce oraz Nexus 6 i BlackBerry Passport w Playu

W skrócie: iPhone 6 w kosmosie, Vectone Mobile w Polsce oraz Nexus 6 i BlackBerry Passport w Playu
Źródło zdjęć: © Urban Armor Gear
Miron Nurski
16.01.2015 17:51, aktualizacja: 16.01.2015 18:51

Na polski rynek wkracza nowy wirtualny operator, a aktualizacja Lumia Denim trafia do użytkowników Windows Phone'a.

  1. Galaxy S6 z nowym czytnikiem linii papilarnych? Skaner stosowany dotychczas w smartfonach i tabletach Samsunga wymaga przesunięcia palca po przycisku Home, co w przypadku większych urządzeń jest rozwiązaniem dość nieergonomicznym. SamMobile donosi jednak, że na pokładzie S-szóstki znajdzie się czytnik dotykowy, podobny do tego, który Apple stosuje w iPhone'ach.
  1. Vectone Mobile wchodzi na polski rynek. Jest to powstały w 2009 roku wirtualny operator, który dotychczas świadczył już swoje usługi w Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Szwecji, Danii i Portugalii. Sieć oferuje bardzo atrakcyjne stawki, które znajdziecie w poniższej tabeli. Po więcej szczegółów na temat oferty odsyłam Was na tę stronę. Z jej poziomu możecie także zamówić darmowy starter.
Obraz
© vectonemobile.pl
  1. Lumia Denim już jest. Oprogramowanie o tej nazwie rozsyłane jest stopniowo do użytkowników Lumii z systemem Windows Phone 8.1. Najważniejsze nowości zostały zaprezentowane na wideo promocyjnym.
  1. Nexus 6 i BlackBerry Passport już w sieci Play. Szczegóły na temat ofert znajdziecie kolejne tutaj i tutaj.
  1. Ciekawa aplikacja dla osób mających problemy ze wzrokiem. Na platformę iOS udostępniony został program Be My Eyes. Za jego pomocą możemy połączyć się z chętnym do pomocy użytkownikiem, który "będzie naszymi oczami". Wystarczy skierować kamerę iPhone'a na interesujący nas obiekt, a nieznajomy przeczyta dla nas treść ulotki lub powie, w której ze stojących przed nami puszek znajdziemy pomidory. Aplikacja została już nawet spolszczona, ale można się domyślać, że na razie liczba polskich użytkowników nie powala. Be My Eyes pobierzecie za darmo z App Store'a.
  1. iPhone 6 w kosmosie. Urban Armor Gear przymocował smartfona do balonu meteorologicznego, który następnie wzniósł się na wysokość ok. 30,8 km. Całość uwieczniono na poniższym filmie.

iPhone 6 in Space! HD balloon flight to 101,000 Feet by UAG

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)