#wSkrócie: iPhone'y bez przycisku Home, wyniki sprzedaży wearables i LG G4 vs broń palna

#wSkrócie: iPhone'y bez przycisku Home, wyniki sprzedaży wearables i LG G4 vs broń palna

Zmodyfikowane zdjęcie: iPhone 6
Zmodyfikowane zdjęcie: iPhone 6
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
22.06.2015 16:55, aktualizacja: 22.06.2015 18:56

Jeśli znudził się Wam już wygląd iPhone'ów, zapewne ucieszy Was fakt, że nadciągają zmiany.

  1. Przyszłe iPhone'y bez przycisku Home? Powołujący się na swoje źródła DigiTimes twierdzi, że Apple pracuje nad zintegrowaniem ekranu z czytnikiem linii papilarnych, co pozwoliłoby pozbyć się fizycznego przycisku, który w iPhone'ach obecny jest od początku ich istnienia. Na totalną zmianę designu raczej nie mamy co liczyć w przypadku nadchodzącego iPhone'a 6s, ale być może iPhone 7 zostanie całkowicie przebudowany.
  1. Ile inteligentnych opasek i zegarków dostarczą producenci w 2015 roku? Analitycy IDC przewidują, że 72,1 mln, co oznaczałoby wzrost rok do roku o 173,3% (26,4 mln rozesłanych urządzeń w 2014). Liczba ta obejmuje podstawowe gadżety (m.in. 39 mln opasek opasek fitness), jak i bardziej zaawansowane zegarki (33,1 mln). Z kolei w 2019 będziemy mogli ponoć mówić o ponad 155 mln wearables.
Wearables w 2015 roku
Wearables w 2015 roku© idc.com
  1. AutoMapa 3.0 już w Google Play. Na liście nowości znalazła się przede wszystkim obsługa technologii OpenGL zapewniająca znacznie płynniejszą i szybszą pracę oraz nowy silnik nawigujący obejmujący zróżnicowane natężenie ruchu na rozjazdach. Twórcy wspominają także o wsparciu dla urządzeń naręcznych, ale nie precyzują, o jakim systemie mówimy. Najpewniej chodzi o Tizena Samsunga lub/i Androida Wear. Aplikacja trafiła już ponoć do Sklepu Play,

choć jeszcze nie wszyscy użytkownicy widzą najnowszą wersję.

  1. Wyciekają nazwy kodowe nowych Lumii. @evleaks dał na Twitterze do zrozumienia, że Microsoft pracuje nad urządzeniami o kodowych oznaczeniach Guilin, Honjo, Saana oraz Saimaa. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo na ich temat nic.
  1. Galaxy S6 już z Androidem 5.1.1. Jak donosi Planete Galaxy, proces aktualizacyjny rozpoczął się we Francji, ale wkrótce nowa wersja oprogramowania powinna trafić także do polskich posiadaczy S-szóstki. Niestety pierwsi użytkownicy raportują, że aktualizacja nie rozwiązuje problemów z zarządzaniem pamięcią RAM.
  1. LG G4 vs broń palna. Słynący z tego typu "testów wytrzymałościowych" FullMag nie mógł nie wziąć na warsztat także najnowszego flagowca LG.

LG G4 vs Famas

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)