W skrócie: koniec partnerstwa Cyanogena i OnePlusa oraz złoty Apple Watch po taniości

W skrócie: koniec partnerstwa Cyanogena i OnePlusa oraz złoty Apple Watch po taniości

W skrócie: koniec partnerstwa Cyanogena i OnePlusa oraz złoty Apple Watch po taniości
Źródło zdjęć: © CaseyNeistat
Miron Nurski
29.04.2015 16:06, aktualizacja: 08.07.2015 12:30

LG publikuje pierwszą reklamę swojego G4, zaś Apple może mieć problem z reklamowaniem złotego Watcha, bo - jak się okazuje - alternatywę można zdobyć za o wiele niższą cenę.

  1. Cyanogen kończy partnerstwo z OnePlusem. Jak donosi PCWorld, autorzy popularnej modyfikacji Androida przygotowują kolejne smartfony z chińskimi partnerami, ale OnePlus nie jest już jednym z nich. Twórcy "perfekcyjnego smartfona" twierdzą, że rozwój własnego systemu - OxygenOS-u - przełoży się na "szybsze i bardziej istotne aktualizacje", zaś CEO Cyanogena - Kirt McMaster - zarzuca OnePlusowi, że ten zbudował swoją popularność na CyanogenOS-ie.
  1. Pierwsza reklama LG G4. Widać, że 16-megapikselowy aparat jest dla LG bardzo istotny, bo grubo ponad połowa 2,5-minutowego spotu skupia się na fotograficznych możliwościach nowego flagowca.
  1. Dodatkowy numer w nju za 9 zł. Sieć ruszyła z ofertą "nju dodatkowy", w ramach której pod jedną ofertę można podpiąć drugi numer, przy czym oba korzystają z jednego planu taryfowego obejmującego darmowe minuty i SMS-y oraz współdzielony pakiet danych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
  1. Google Now ze wsparciem dla nowych aplikacji. Kilka miesięcy temu Google otworzył swojego wirtualnego asystenta dla treści pochodzących od partnerów, a teraz donosi, że Google Now może wyświetlać informacje z aż 70 nowych aplikacji. Jako przykłady podaje się polecane playlisty ze Spotify i YouTube'a, artykuły z Feedly czy też dane na temat aktywności z Runkeepera, Jawbone'a i Adidasa. Aby skorzystać z nowych możliwości, konieczne jest zainstalowanie nowej wersji aplikacji na Androida.
Google Now
Google Now
  1. Oto największy smartfon z Windows Phone'em na świecie. Ten działający pod kontrolą Windows Phone'a 8.1 tabletofon nazywa się Ramos Q7 i ma ekran 720p o przekątnej 7 cali. Jego specyfikacja obejmuje także Snapdragona 200, 1 GB RAM-u, aparat 5 Mpix i baterię 4000 mAh. Najpewniej i tak nigdy nie zobaczymy w Polsce.
Obraz
© ithome.com
  1. Apple Watch Sport w płomieniach. Nietypowy test wytrzymałości przeprowadził FullMag. Zegarek umieszczono w balonie, który został napełniony wodorem, a następnie podpalony. Wszystko oczywiście w widowiskowym slow-motion.

Apple Watch vs Hydrogen Explosion

  1. Złoty Apple Watch za 399 dolarów? Jak wiemy, ceny złotego wariantu nazwanego Apple Watch Edition startują z poziomu 10 000 dolarów, lecz - co udowodnił CaseyNeistat - alternatywę można zdobyć znacznie taniej. Efekt robi wrażenie, prawda? ;)

How to Turn Your Apple Watch Gold

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)