W skrócie: koniec wojny patentowej Microsoftu i Samsunga oraz dodatkowe 2 GB w chmurze Google'a

W skrócie: koniec wojny patentowej Microsoftu i Samsunga oraz dodatkowe 2 GB w chmurze Google'a
Źródło zdjęć: © YouTube
Miron Nurski

10.02.2015 17:41, aktual.: 10.02.2015 18:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony publikuje pierwszą reklamę Xperii E4, Galaxy S6 Edge zostaje poddany kolejnemu testowi wytrzymałościowemu, a Google zachęca do obchodzenia Dnia Bezpiecznego Internetu.

  1. Microsoft i Samsung kończą wojnę patentową. Spór trwał od sierpnia ubiegłego roku, kiedy to Samsung unikał płacenia gigantowi opłat licencyjnych za wykorzystywanie związanych z Androidem patentów, gdyż - jak utrzymywał - po przejęciu Nokii przez Microsoft warunki umowy zostały naruszone. Microsoft wydał oświadczenie o zawartym porozumieniu, lecz - jak podkreśla - jego warunki są tajne.
  1. Pierwsza reklama Xperii E4. O zaprezentowanym dziś smartfonie mogliście przeczytać we wpisie Łukasza, zaś poniżej możecie obejrzeć 1,5-minutowe wideo promocyjne.
  1. Galaxy S6 Edge w kolejnych benchmarkach. Kilka godzin temu pisałem już o świetnym wyniku w AnTuTu, a teraz przyszła pora na Geekbench. W teście Multi-Core urządzenie zdobyło aż 5077 punktów. Dla porównania, jak informuje Phone Arena, obecny rekordzista - iPad Air 2 - wykręca 4532 punkty.
  1. Europejski Dzień Numeru Alarmowego już jutro. Z tej okazji Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji przygotowało dwa filmy, których zadaniem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat numeru 112.

112 - na ratunek 1

Pamiętaj 112 ratuje życie!

  1. Możesz zyskać dodatkowe 2 GB przestrzeni na Dysku Google. Dziś w całej Europie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Google przyłączył się do akcji zachęcając do wykonania prostego testu bezpieczeństwa konta. Każdy, kto zdecyduje się na wypełnienie testu do 17 lutego włącznie, może liczyć na dodatkowe 2 GB przestrzeni w chmurze Google'a. Po więcej szczegółów odsyłam Was na Blog Google Polska.
  1. Jimmy Fallon i Will Smith bitują przy użyciu iPada. W popularnym amerykańskim talk-show pojawił się prowadzący, popularny aktor i równie popularny tablet. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami. Wspomnę jeszcze, że użyta przez nich aplikacja to Loopy.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)