W skrócie: Nokia 105 Dual SIM, ZTE Star 3 oraz satysfakcja użytkowników Galaxy Note'a 4 i iPhone'a 6

W skrócie: Nokia 105 Dual SIM, ZTE Star 3 oraz satysfakcja użytkowników Galaxy Note'a 4 i iPhone'a 6

Galaxy Note 4 i iPhone 6
Galaxy Note 4 i iPhone 6
Miron Nurski
03.06.2015 16:09, aktualizacja: 03.06.2015 18:09

Twórcy popularnej aplikacji SoundHound postanowili wypowiedzieć wojnę Siri i Google Now. Tymczasem Microsoft prezentuje nową niedrogą komórkę.

 1. Nowa Nokia 105 Dual SIM oficjalnie. Microsoft zaprezentował dziś udoskonaloną wersję komórki marki Nokia. Telefon ma 1,45-calowy ekran, obsługuje dwie karty SIM, ma pracować w trybie czuwania nawet przez 25 dni i pozwolić na prowadzenie 15 godzin rozmów. Całość zamknięto w obudowie odpornej na pył i zachlapania, która dostępna będzie w czarnej i niebieskiej wersji kolorystycznej. Nokia 105 Dual SIM trafi do sprzedaży w lipcu, a jej cena to 99 zł. Myślicie, że w dobie smartfonów na rynku wciąż jest miejsce dla takich słuchawek?
Nokia 105 Dual SIM
Nokia 105 Dual SIM
 1. Galaxy Note 4 z wyższym poziomem satysfakcji klientów niż iPhone 6 Plus. Zazwyczaj to Apple przoduje w tego typu rankingach, ale z badania przeprowadzonego przez ACSI (American Consumer Satisfaction Index) wynika, że większym uznaniem amerykańskich konsumentów cieszy się produkt Samsunga. W badaniu wzięło udział 70 000 mieszkańców USA, przy czym 86% użytkowników Galaxy Note'a 4 deklaruje zadowolenie, podczas gdy w przypadku iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus mówimy o 82%.
Ranking satysfakcja amerykańskich konsumentów
Ranking satysfakcja amerykańskich konsumentów© ACSI
 1. Nowe pakiety danych w Plusie na kartę oraz miksie. Od teraz użytkownicy sieci po wyczerpaniu cyklicznego pakietu mogą aktywować dodatkowe 300, 500 lub 1000 MB. Ceny i kody aktywacyjne znajdziecie poniżej, a szczegóły na temat oferty tutaj.
Obraz
© Plus
 1. Roamingowy pakiet danych w Orange. Jeśli wybieracie się za granicę (a konkretnie do jednego z krajów Strefy 1 Unii Europejskiej) być może zainteresuje Was możliwość aktywowania pakietu 100 MB za 9,99 zł (w pierwszym miesiącu) lub 19,99 zł (w kolejnych miesiącach). Po szczegóły odsyłam Was na tę stronę.
 1. ZTE Star 3 na renderach. Z grafik opublikowanych przez serwis Tech Gadgetsz wynika, że nadchodzący smartfon będzie miał podwójny aparat podobny tego tego, który HTC zastosowało w modelu One (M8).
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/4]
 1. SoundHound z własnym asystentem głosowym. Twórcy popularnej usługi do rozpoznawania muzyki postanowili przygotować konkurenta Siri i Google Now o nazwie Hound. Teoretycznie androidowa apka jest już dostępna w wersji beta w Google Play, ale niestety nie można jej pobrać w Polsce. Wkrótce ma się pojawić także wersja na platformę iOS, a my póki co możemy jedynie rzucić okiem na film promocyjny.

Beta Launch June 2015: Hound App

 1. Nowa reklama LG G4. 30-sekundowy spot stylizowany jest na zwiastun filmowy.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)