W skrócie: Nokia nabija się z KitKata, filmy i zdjęcia wykonane Xperią Z1 oraz funkcje Galaxy Note'a 3 na wideo

Samsung Galaxy Note 3 (fot. youtube.com)
Samsung Galaxy Note 3 (fot. youtube.com)
Miron Nurski

05.09.2013 17:00, aktual.: 05.09.2013 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung zapowiada usługę KNOX dla klientów indywidualnych i przypomina sobie o Androidzie, a HTC publikuje nową reklamą z Robertem Downeyem Jr.

  1. Jakie zdjęcia robi Xperia Z1? Kilkadziesiąt fotografii z wielu źródeł zebrali redaktorzy Phone Areny. W ich materiale znajdziecie także kilka nagranych za pomocą flagowca Sony filmów.

Sony Xperia Z1 1080p video sample

  1. Samsung KNOX również dla klientów indywidualnych. Producent informuje na swoich stronach, że jego kompleksowy system zabezpieczeń, który dotychczas udostępniany był wyłącznie przedsiębiorstwom, trafi także do zwykłych użytkowników. Standardowo znajdzie się w Galaxy Note 3 i Galaxy Note 10.1. Jedna z kolejnych aktualizacji wniesie go na pokład modeli Galaxy S III, Galaxy Note II i Galaxy S4.
  1. Zabawne zagranie Samsunga. Kilka miesięcy temu, tuż po premierze Galaxy S4, wybuchła mała afera, kiedy to serwisy branżowe donosiły, że na prezentacji ani razu nie padło słowo "Android". Część osób doszukiwała się w tym sposobu na wyparcie zielonego systemu ze świadomości użytkowników i przygotowanie się do ekspansji platformy Tizen. Gdy na wczorajszej JK Shin opowiadał o Galaxy Nocie 3, znajdujący się na jego nadgarstku zegarek Galaxy Gear zadzwonił, informując o nowym powiadomieniu. Na jego ekranie pojawił się napis "nie zapomnij wspomnieć o Androidzie".
fot. youtube.com
fot. youtube.com
  1. Nowa reklama HTC. W klipie wystąpił oczywiście Robert Downey Jr.
  1. Galaxy Note 3 na na promocyjnym wideo. Film ukazuje działanie nowych funkcji najnowszego phabletu Samsunga.
  1. Nowa reklama Lumii 925. Motyw przewodni, tradycyjnie już zresztą, to wykonywanie zdjęć w ciemności.
  1. Nokia nabija się z KitKata. Przedwczoraj firma Google ogłosiła, że nadchodzący Android 4.4 będzie nosił nazwę kodową KitKat. Fakt ten postanowił wykorzystać niemiecki oddział Nokii, który opublikował na Twitterze taką oto zabawną grafikę:
fot. twitter.com
fot. twitter.com
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)