Tydzień w krzywym zwierciadle: nowa funkcja Apple Watcha i wysyp zdjęć HTC One (M9)

Tydzień w krzywym zwierciadle: nowa funkcja Apple Watcha i wysyp zdjęć HTC One (M9)
25.01.2015 13:11
Apple Watch
Apple Watch

HTC do chronienia wyglądu swoich produktów przed niepowoływanymi osobami przykłada się równie bardzo, co Apple do pilnowania zdjęć nagich celebrytek. Również i tym razem nowy flagowiec wyciekł w pełnej krasie na niemal 6 tygodni przed swoją premierą.

O ile jednak w ubiegłym roku z licznych wycieków mogliśmy się nabijać, o tyle teraz ich wysyp świadczy o zdrowym podejściu zarządu firmy do biznesu. Względem poprzednika wizualnie nie zmieniło się przecież praktycznie nic, więc inwestycja w choćby pudełko po butach do przechowywania prototypu byłaby niczym innym jak zbędną rozrzutnością.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Prezentacja Apple Watcha co prawda miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku, ale okazuje się, że producent niektóre funkcje postanowił zachować w tajemnicy. Jedną z nich jest innowacyjne rozwiązanie mające zadbać o zdrowie użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.

Jeśli podczas treningu spojrzysz na wyświetlacz, a ten będzie czarny, oznacza to, że spacerujesz lub jeździsz na rowerze od ponad 4 godzin. Na tym etapie ćwiczeń ryzyko wystąpienia kontuzji wzrasta ponoć do niebezpiecznego poziomu, dlatego użytkownik ma być motywowany natychmiastowym powrotem do domu koniecznością podłączenia zegarka do ładowarki.

Apple Watch
Apple Watch

To już oficjalne: z Windows Phone'a Microsoft wywala drugi człon, więc kolejna wersja mobilnego systemu będzie się nazywała po prostu Windows 10. Szacuje się, że koszt wygrawerowania napisu "Phone" na pudełku smartfona to ok. 2 centy, więc dzięki tej prostej zmianie - biorąc pod uwagę prognozy sprzedaży - gigant powinien zaoszczędzić rocznie jakieś 38 centów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)