W skrócie: Nowe iPady w T‑Mobile, rekordowa sprzedaż LG, kolejne grafiki Nexusa 4

LG Nexus 4 | fot. Twitter @evleaks
LG Nexus 4 | fot. Twitter @evleaks
Tomasz Hamryszak

24.10.2012 18:00, aktual.: 24.10.2012 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung Galaxy Premier i LG Nexus 4 na grafikach. LG sprzedało 7 milionów smartfonów. iPad mini i iPad czwartej generacji niedługo w T-Mobile. To i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie.

  1. Nowe rendery LG Nexus 4. Premiera kolejnego Nexusa zbliża się wielkimi krokami. Nowy smartfon nie ma właściwie przed nami większych tajemnic, a na dokładkę na Twitterze pojawiły się kolejne rendery.
  1. Samsung Galaxy Premier pozuje przed kamerą. Nowe urządzenie Samsunga, na temat którego pojawia się coraz więcej przecieków, w końcu zostało sfotografowane. Galaxy Premier widoczny na zdjęciu właściwie niczym nie odbiega od modelu prezentowanego niedawno na renderach. Data premiery nowej galaktyki nie jest jeszcze znana.
Samsung Galaxy Premier | fot. Twitter @avleaks
Samsung Galaxy Premier | fot. Twitter @avleaks
  1. Bezprzewodowe ładowanie w przyszłości również w Samsungach. Według serwisu Samy Hub firma Samsung Electro-Mechanics rozpoczęła masową produkcję niezwykle cienkich modułów ładowania bezprzewodowego, które w przyszłości będą wykorzystywane w smartfonach producenta. Cewka modułu ładowania wytwarzanego przez Samsunga jest o 40% cieńsza od standardowej, choć na razie nie wiadomo, w jakich urządzeniach będzie wykorzystywana ta technologia. My jednak możemy być niemal pewni, że czwarta generacja Galaxy S będzie już wyposażona w bezprzewodowe ładowanie.
Wireless Charging | fot. Sammy Hub
Wireless Charging | fot. Sammy Hub
  1. Nexus 7 z pamięcią 8 GB niedostępny. Niebawem na sklepowe półki trafi Nexus 7 z wbudowaną pamięcią 32 GB, który według plotek ma wyprzeć wersję 16-gigabajtową. Okazuje się jednak, że w sklepie Google Play wstrzymano sprzedaż wersji z najmniejszą ilością pamięci (8 GB). Co to może oznaczać? Według przypuszczeń Google zakończy sprzedaż najsłabszej wersji, a jej miejsce (również pod względem ceny) zajmie model z pamięcią 16 GB. Na rynku będzie więc dostępny Nexus 7 z pamięcią 16 i 32 GB.
Nexus 7 32 GB | fot. theverge.com
Nexus 7 32 GB | fot. theverge.com
  1. Huawei zaprzecza zarzutom dotyczącym szpiegostwa. Huawei, który został posądzony o umieszczenie w swoim sprzęcie oprogramowania umożliwiającego przechwycenie poufnych danych użytkowników przez chiński rząd, odpiera ataki. John Lord, prezes australijskiego oddziału Huaweia, ogłosił, że firma jest w stanie dać pełny i nieograniczony dostęp do kodu źródłowego, aby potwierdzić swoją wiarygodność.
  1. iPad mini i iPad 4 niebawem w T-Mobile. iPad czwartej generacji oraz iPad mini w najbliższym czasie trafią do oferty sieci T-Mobile. W tej chwili nie są znane żadne szczegóły.
  1. LG sprzedało rekordową liczbę smartfonów. W trzecim kwartale południowokoreańska firma sprzedała 14 milionów telefonów, aż połowa z nich to smartfony. Sprzedaż smartfonów na poziomie 7 mln to dla LG rekord i firma ma powody do zadowolenia. Producent chwali się także zyskiem netto w wysokości 140 mln dol.
  1. Nowe funkcje w tagach NFC Samsunga. Programowalne naklejki NFC Samsunga otrzymały nowe możliwości. Aplikacja TecTiles, do zarządzania nimi, doczekała się bowiem wersji 3.0. Dzięki aktualizacji pojedynczy tag może teraz otrzymać szereg funkcji, a także mieć różne zastosowanie po zetknięciu z innym urządzeniem bez konieczności zmiany ustawień naklejki. TecTiles będą mogły być także ustawione jako prywatne, dzięki czemu wybrane funkcje będą aktywować się tylko na wskazanym smartfonie.
Samsung TecTiles
Samsung TecTiles
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)