W skrócie: Nowy BlackBerry na zdjęciu, iPhone 5 po 2 miesiącach użytkowania, webOS na Nexusie S

W skrócie: Nowy BlackBerry na zdjęciu, iPhone 5 po 2 miesiącach użytkowania, webOS na Nexusie S

BlackBerry | fot. blackberryfans.com
BlackBerry | fot. blackberryfans.com
Tomasz Hamryszak
28.11.2012 20:00, aktualizacja: 28.11.2012 21:00

Wyciekło zdjęcie nowego smartfona BlackBerry. Windows RT nie jest jeszcze zoptymalizowany pod Tegrę 3. Jak wygląda iPhone 5 po 2 miesiącach użytkowania?

  1. Wyciekł nowy smartfon BlackBerry. Do Sieci trafiło zdjęcie ukazujące smartfona BlackBerry 10 serii L. Dzięki fotce możemy porównać wielkość przyszłego modelu z popularnymi konkurentami, takimi jak iPhone 5, Samsung Galaxy Note i Nokia Lumia 820.
  1. Chevrolety z obsługą Siri. Właściciele aut Chevrolet Spark i Sonic LTZ / RS niebawem otrzymają nowe oprogramowanie MyLink do swoich pojazdów. Odświeżona wersja MyLink wspierać będzie Siri w produktach Apple’a. Dzięki temu po wciśnięciu przycisku na kierownicy w smartfonie uruchomi się rozpoznawanie komend głosowych.
Checvrolet | fot. engadget
Checvrolet | fot. engadget
  1. Koncepcyjne rendery smartfonów Sony Odin i Yuga. W serwisie IT168 pojawiły się rendery modeli Odin i Yuga autorstwa jednego z użytkowników. Projekty zostały stworzone na podstawie wymiarów obu modeli, które jakiś czas temu pojawiły się w Internecie. Pełną galerię znajdziecie na stronie Phone Arena.
Sony | fot. IT168
Sony | fot. IT168
  1. Jak wygląda iPhone 5 po 2 miesiącach użytkowania? Nowy smartfon Apple’a z pewnością nie przejdzie do historii jako najsolidniejszy. Serwis Gizmodo opublikował galerię zdjęć przedstawiających dwa iPhone’y, które użytkowane były przez dwa miesiące. Różnica polega na tym, że jeden z nich od nowości znajdował się w futerale, a z drugiego korzystano bez żadnej osłony. Wyniki znajdziecie na stronie.
  1. Windows RT nie jest zoptymalizowany pod Tegrę 3. Układ NVIDIA Tegra 3, obecny w wielu urządzeniach z Androidem, jest także sercem Surface’a. Tablet Microsoftu nie wykorzystuje jednak jego możliwości w 100%. NVIDIA potwierdza, że maksymalne taktowanie układu w urządzeniach z Windows RT jest znaczenie niższe niż na Androidzie, brakuje mu także wsparcia dla 5 rdzenia, którego zadaniem jest obniżenie energożerności.
Tegra 3 | fot. Phone Arena
Tegra 3 | fot. Phone Arena
  1. Zmiany w ofercie T-Mobile. Do oferty T-Mobile dołączył najnowszy iPad w wersji WiFi + Cellular z pamięcią 16 lub 64 GB. Operator z okazji świąt obniżył także do złotówki cenę laptopa Samsung 535U3C z systemem Windows 8.
  1. Świąteczna promocja dla klientów T-Mobile. Klienci T-Mobile, którzy kupią Internet mobilny z laptopem, netbookiem lub tabletem, otrzymają w prezencie usługę blueconnect noc. Pozwala ona na nieograniczone i bezpłatne surfowanie od północy do 9 rano. Usługa blueconnect noc będzie oferowana ze wszystkimi umowami z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.
  1. WebOS uruchomiony na Nexusie S. Zgodnie z obietnicą firma HP udostępniła kod źródłowy systemu webOS. Dzięki niemu deweloperzy mogą rozwijać tę platformę we własnym zakresie. Nowy system w bardzo wczesnej wersji został uruchomiony na Nexusie S:

Open webOS Nexus S 4G Pre-Alpha 2

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)