W skrócie: nowy rekord Apple'a, Nexus 9 i koty używające Lumii 930

W skrócie: nowy rekord Apple'a, Nexus 9 i koty używające Lumii 930

W skrócie: nowy rekord Apple'a, Nexus 9 i koty używające Lumii 930
Mateusz Żołyniak
22.09.2014 18:53, aktualizacja: 22.09.2014 21:01

Apple cieszy się ze świetnej sprzedaży nowych iPhone'ów, Google i HTC budują nowego Nexusa, a Microsoft... Cóż, Microsoft pokazuje, że koty też mogą korzystać z Lumii.

  1. 10 mln nowych iPhone'ów sprzedanych w trzy dni! Apple pochwaliło się dzisiaj kolejnym rekordem, którego firmie pozazdrościć mogą wszyscy producenci smartfonów z Androidem. 10 mln sprzedanych iPhone'ów 6 i 6 Plus w pierwszy weekend ich dostępności na rynku jest wynikiem o milion lepszym niż w przypadku zeszłorocznego debiutu iPhone'ów 5s i 5c. Tim Cook dodał, że gdyby produkcja nowych modeli na to pozwoliła, firma cieszyłaby się z jeszcze wyższej sprzedaży. Dużego sukcesu można było spodziewać się, gdy tylko okazało się, że tylko w ciągu 24 godz. Apple sprzedało aż 4 mln nowych iPhone'ów.
  1. BlackBerry Passport w sprzedaży od środy. Już w tym tygodniu na rynku amerykańskim zadebiutować ma nowy flagowiec kanadyjskiego producenta. Passporta w wolnej sprzedaży można będzie kupić za 599 dolarów. Wydaje się to całkiem sensowną kwotą. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że większość flagowców na tamtejszym rynku jest droższa o ok. 100 dol. Więcej o nowości BlackBerry dowiecie się z tego wpisu.
  1. Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Heyah. Od dzisiaj (22 września) klienci Heyah z aktywną taryfą Dniówka mogą korzystać z nowej oferty. Mianowicie możliwe jest aktywowanie za 7 zł opcji nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci (Heyah, T-Mobile, Plusa, Playa i Orange) na tydzień. Oferta ta aktywowana jest jeden raz w momencie, w którym użytkownik wykona pierwsze połączenie z numerem komórkowym (potem na koncie musi być kwota co najmniej 7 zł). Jeżeli nie korzysta się z telefonu, tygodniowa opłata nie będzie pobierana. Ofertę można włączyć ekspresowym kodem 100818#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.
Obraz
  1. Kolejne źródło potwierdza pojawienie się Nexusa 9. WSJ w jednym z raportów poinformowało, że Google i HTC ściśle współpracują obecnie nad nowym tabletem z linii Nexus. Mówi się nawet, że część tajwańskich inżynierów wybrała się do Stanów i w Mountain View ma pracować nad projektem. Przypomnę, że Nexus 9 ma być wyposażony m.in. w: panel QHD, LTE i 64-bitową Tegrę K1 z rdzeniami Denver.
  1. Jak prezentuje się Modern Combat 5 na nowym iPhone'ie 6 Plus? Dzięki ekipie TouchGameplay możecie przekonać się o tym sami. Przygotowali oni bowiem obszerny materiał z prezentacją ulepszonej wersji gry, która wspiera technologię Metal.

Modern Combat 5: Blackout - iPhone 6 Plus / Metal - HD Gameplay

  1. Koty przekonają was do zakupu Lumii? Firma Microsoft Devices przygotowała kolejny materiał promujący smartfony Lumia. Tym razem poświęcony jest on... kotom i ma pokazać jak dobrze wykorzystują one flagowy model 930. Jeżeli to nie pomoże w poprawieniu wykonów sprzedażowych Windows Phone'ów, to chyba nic tego nie zrobi.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)