W skrócie: podwodne rozpakowanie Xperii Z3 i wpadka LG śmiejącego się z wpadki Apple'a

W skrócie: podwodne rozpakowanie Xperii Z3 i wpadka LG śmiejącego się z wpadki Apple'a

W skrócie: podwodne rozpakowanie Xperii Z3 i wpadka LG śmiejącego się z wpadki Apple'a
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
26.09.2014 17:48, aktualizacja: 27.09.2014 04:20

Nowy smartfon LG wycieka na zdjęciach, a iPhone 6 trafia do sprzedaży w RTV Euro AGD.

  1. LG Tribute na zdjęciach. Jak donosi @upleaks, na pokładzie tego przypominającego Nexusa 5 smartfona znaleźć będzie można 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480, Snapdragona 400 (4 x 1,2 GHz) oraz aparat 5 Mpix. Prawdopodobnie telefon będzie dostępny wyłącznie w ofercie amerykańskiej sieci Virgin Mobile.
LG Tribute
LG Tribute© twitter.com
  1. Nowa reklama Moto 360. Jeśli chodzi o spoty promocyjne, to Motorola wyrobiła już sobie rozpoznawalny i przyjemny w odbiorze styl, w który wpisuje się najnowsze wideo.
  1. Pierwsze wyniki sprzedaży BlackBerry Passport. Ten nietypowy smartfon trafił do sprzedaży przed wczoraj i przez pierwsze 2 dni rozeszło się 200 000 egzemplarzy. Jak na producenta, który boryka się przecież z problemami finansowymi i tak niekonwencjonalne urządzenie jest to bardzo dobry wynik.
  1. iPhone 6 i 6 Plus już w RTV Euro AGD. Na razie autoryzowani polscy dystrybutorzy nie wprowadzili do swoich ofert nowych smartfonów, ale można już je zamówić w sklepach Euro. Ceny poszczególnych modeli poniżej.
  1. LG wyśmiewa wpadkę Apple'a i... samo zalicza wpadkę. Francuski oddział LG postanowił przyłączyć się do akcji #BendGate i ponabijać się trochę z wygiętych iPhone'ów 6 Plus reklamując przy okazji G Flexa. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że - jak zauważył Cult of Mac - tweet został wysłany z iPhone'a.
412087388367094316
© twitter.com
  1. Podwodne rozpakowanie Xperii Z3. Ten niecodzienny materiał promocyjny przygotował sklep Carphone Warehouse.
  1. Oficjalne rozpakowanie Galaxy Note'a 4. Film nie jest tak oryginalny jak ten z Xperią Z3 w roli głównej, ale za to został przygotowany przez samego Samsunga.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)