W skrócie: Sailfish OS Saapunki dla Nexusa 4 i smartfon za 67 000 zł na wideo

W skrócie: Sailfish OS Saapunki dla Nexusa 4 i smartfon za 67 000 zł na wideo

Vertu Signature Touch
Vertu Signature Touch
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
23.06.2014 16:41, aktualizacja: 24.06.2014 10:11

Halfbrick przecenia wszystkie swoje gry na platformę iOS, HTC Butterfly 2 zostaje przyłapany w Tajwanie, a Jolla wydaje testową wersję systemu Sailfish OS Saapunki dla Nexusa 4.

  1. Wszystkie gry studia Halfbrick na iOS za darmo. Jego portfolio obejmuje takie tytuły, jak Fruit Ninja, Jetpack Joyride czy Monster Dash. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, więc warto się pospieszyć. Wszystkie gry znajdziecie tutaj.
  1. Google Gesture - koncept. Grupa studentów ze Sztokholmu przygotowała koncepcyjne wideo prezentujące ich wizję usługi pozwalającej na tłumaczenie języka migowego na mowę. Niestety, jest to jedynie pomysł i na razie nie zanosi się na to, by Google miał się nim zainteresować.
  1. HTC Butterfly 2 4G otrzymuje certyfikat NCC. Jest to organizacja zajmująca się regulowaniem rynku telekomunikacyjnego na terenie Tajwanu. Z dotychczasowych przecieków wynika, że następca modelu Butterfly (w USA znanego jako Droid DNA) zostanie wyposażony w 5-calowy ekran Full HD, Snapdragona 801 (4 x 2,5 GHz), 2 GB RAM-u, aparat 13 Mpix oraz przednią kamerkę z matrycą 5 Mpix. Wygląda na to, że Tajwańczycy nie są do końca zadowoleni z technologii Ultrapixels, bo to kolejny topowy model, który jest jej pozbawiony.
  1. Surface Pro 3 jest bardzo trudny w naprawie. Tak przynajmniej twierdzą eksperci z serwisu iFixit, którzy za łatwość naprawy przyznali tabletowi 1 na 10 punktów. Podkreślają oni, że wszystkie podzespoły utrzymywane są w miejscu dzięki "tonie spoiwa", co komplikuje wymianę czegokolwiek.
  1. iPhone 6, iPad Air 2 i iPad mini 3 na zdjęciu. Poniższą fotkę opublikował serwis Apple Club.
Obraz
© apple.club.tw
  1. Sailfish OS Saapunki dla Nexusa 4 już jest. A przynajmniej jego testowa wersja, o czym Jolla informuje na swoim blogu. Znajdziecie tam również plik instalacyjny wraz z pełną instrukcją, jednak pamiętajcie, że oprogramowanie może działać niestabilnie i wszystko robicie na własną odpowiedzialność.
  1. Vertu Signature Touch na wideo. O tym luksusowym smartfonie mogliście poczytać we wpisie Mateusza kilka tygodni temu. Teraz wariant wyceniony na 21 900 dolarów (ok. 67 000 zł) trafił w ręce redaktorów Engadgeta.

This is what a $22,000 Android phone feels like | Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)