W skrócie: telewizja internetowa Play, Galaxy Note 3 na zdjęciu, niebieski HTC One

W skrócie: telewizja internetowa Play, Galaxy Note 3 na zdjęciu, niebieski HTC One

TV.Play.pl
TV.Play.pl
Miron Nurski
06.08.2013 16:00, aktualizacja: 06.08.2013 18:00

HTC Fetch trafia do przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii, Deezer na Windows Phone'a zostaje zaktualizowany, a sieć Play rusza z testami swojej nowej telewizji internetowej.

  1. LG G2 ze słuchawkami Quadbeat 2. Jak donosi włoski serwis WebTrek, w zestawie z nadchodzącym flagowcem LG znajdzie się druga generacja słuchawek Quadbeat (znanych m.in. ze Swifta G). Mają się one cechować znacznie lepszą jakością odtwarzanego dźwięku.
Guadbeat 2 (fot. webtrek.it)
Guadbeat 2 (fot. webtrek.it)
  1. Deezer dla systemu Windows Phone z dużą aktualizacją. Aplikacja do streamingu muzyki została wzbogacona m.in. o zupełnie nowy ekran główny oraz funkcje zoptymalizowane pod kątem platformy Windows Phone 8 (m.in. lepsze wykorzystanie dynamicznych kafelków). Deezera można pobrać bezpłatnie tutaj.
  1. HTC Fetch w przedsprzedaży. Jest to niewielkie urządzenie służące do lokalizowania przedmiotów (opcjonalnie ludzi). Wystarczy przypiąć je np. do kluczy i za pomocą smartfona będziemy w stanie zlokalizować je w razie zgubienia lub kradzieży. Działa to również w drugą stronę - za pomocą HTC Fetch można m.in. zdalnie aktywować aparat w smartfonie i wykonane zdjęcia przesłać do sieci, co również może pomóc w zlokalizowaniu urządzenia. Gadżet dostępny jest w przedsprzedażowej ofercie brytyjskiego sklepu Clove w cenie 29,99 funta, czyli ok. 145 zł.
HTC Fetch
HTC Fetch

4. Bezpieczny Internet w Heyah i T-Mobile na kartę. Zmiany w sposobie rozliczania kosztów transmisji danych zostaną wprowadzone już 8 września. Jak czytamy w informacji prasowej: "Najważniejsza zmiana to gwarancja, że za korzystanie z Internetu w telefonie klient nie zapłaci więcej niż 9 złotych miesięcznie – bez konieczności aktywowania dodatkowych pakietów! I tak już przy pierwszym połączeniu internetowym klientowi zostanie automatycznie aktywowany pakiet danych.W pierwszej kolejności będzie to 10 MB za 3 złote, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Jeśli jednak ten pakiet okaże się niewystarczający, po jego zużyciu zostanie automatycznie uruchomiony pakiet 90 MB w cenie 6 złotych. Oba pakiety ważne są przez 30 dni od dnia uruchomienia pierwszego z nich".

  1. Testy TV.Play.pl ruszyły. Spośród chętnych sieć Play wybrała 1000 osób do testowania swojej nowej telewizji internetowej. O zakwalifikowaniu się do testów wszystkie osoby zostaną poinformowane za pośrednictwem wiadomości SMS.
TV.Play.pl
TV.Play.pl
  1. Orange startuje z UMTS900. Pomarańczowy operator informuje, że na wybranych obszarach uruchomiony został dostęp do sieci HSPA+ w standardzie UMTS900. Z szybkiego Internetu mogą korzystać m.in. mieszkańcy Białegostoku, Elbląga, Ełku, Gorzowa, Krosna, Nowego Sącza, Olsztyna, Przemyśla, Rzeszowa, Szczecina, Tarnobrzega, Tarnowa i Zielonej Góry. W przyszłym roku w zasięgu szybkiego Internetu ma być 98,9% mieszkańców Polski.
  1. Galaxy Note 3 na kolejnej fotografii. Ze zdjęcia wynika, że użytkownik będzie miał swobodny dostęp do baterii, slotu na karty microSD oraz dwóch slotów na karty SIM (prawdopodobnie chodzi o wariant urządzenia przeznaczony na rynek chiński). Wygląda więc na to, że tylna klapka - wbrew temu, co sugerują niektóre przecieki - będzie wykonana z tworzywa sztucznego.
Galaxy Note 3 (fot. webtrek.it)
Galaxy Note 3 (fot. webtrek.it)
  1. Nadchodzi niebieski HTC One. Fotografię tego modelu opublikował właśnie @evleaks.
HTC One (fot. twitter.com)
HTC One (fot. twitter.com)

Źródło: LG G2ClovePhone ArenaOrangePlayWebTrek

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)