W skrócie: tizenowy Samsung Z na wideo, HTC Eye i zapowiedź holograficznego smartfona Amazonu

W skrócie: tizenowy Samsung Z na wideo, HTC Eye i zapowiedź holograficznego smartfona Amazonu

Samsung Z
Samsung Z
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
05.06.2014 16:06, aktualizacja: 06.06.2014 16:20

Apple publikuje nową reklamę iPhone'a 5s, HTC przygotowuje smartfona dla fanów selfie, a Amazon zapowiada swojego długo oczekiwanego smartfona z holograficznym interfejsem.

  1. HTC pracuje nad telefonem do selfie. Taką informację podaje @evleaks. Urządzenie o nazwie kodowej HTC Eye ma trafić w czwartym kwartale do oferty amerykańskiego operatora AT&T i będzie ponoć pozycjonowane jako smartfon idealny do robienia autoportretów.
  1. Asus Transformer Book V na wideo. Hybryda, o której kilka dni temu pisał Mateusz, pracuje pod kontrolą Androida oraz Windowsa i w teorii może zastąpić aż 5 urządzeń. Nowego Transformera możecie obejrzeć na wideoprzeglądzie Engadgeta.

ASUS Transformer Book V hands-on | Engadget

  1. Nowe statystyki Androida. Wydanie systemu o oznaczeniu 4.4 KitKat znajduje się obecnie na 13,6% urządzeń. Najpopularniejszy w dalszym ciągu jest oczywiście Jelly Bean (kolejno: 4.1 - 29%; 4.2 - 19%; 4.3 - 10.3%). Niestety, nad najnowszą wersją oprogramowania wciąż przewagę ma zaprezentowany w 2010 roku Gingerbread (14,9%). Pełny raport obejmujące dane zebrane od 29 maja do 4 czerwca znajdziecie tutaj.
Najnowsze statystyki Androida
Najnowsze statystyki Androida© developer.android.com
  1. Przykładowe wideo nagrane za pomocą OnePlus One'a. Przygotowany przez Android Central film został podzielony na dwie części i pokazuje wideo nagrane w rozdzielczości 4K (część pierwsza) oraz przy 120 klatkach na sekundę (część druga).

OnePlus One 4K and 120 FPS video samples

  1. Smartfon Amazonu zapowiedziany. Nowy telefon zadebiutuje oficjalnie już 18 czerwca. Z przecieków wynika, że zostanie wyposażony w cztery kamery śledzące wzrok użytkownika, dzięki którym wyświetlane treści będą dostosowywały się do jego punktu widzenia, co ma imitować hologram. Opublikowana przez firmę Amazon zapowiedź zdaje się to potwierdzać.
  1. Samsung Z na wideo. Materiał o pierwszym smartfonie Samsunga z Tizenem przygotował CNET.

Stylish Samsung Z is Tizen's first phone

  1. Nowa reklama iPhone'a 5s. Minutowy spot można obejrzeć na YouTubie.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)