W skrócie: Windows Phone 7.8 już niebawem, wyniki finansowe Huaweia, Surface w Play

Windows Phone 8
Windows Phone 8
Tomasz Hamryszak

21.01.2013 18:00, aktual.: 21.01.2013 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec stycznia rozpocznie się proces aktualizacji smartfonów z Windows Phone 7.5. Huawei przedstawił swoje wyniki finansowe z ubiegłego roku. Microsoft Surface od jutra w ofercie na życzenie Play.

  1. Windows Phone 7.8 startuje pod koniec miesiąca. Kolumbijski oddział Windows Phone na swoim kanale na Facebooku poinformował, że urządzenia z Windows Phone 7.5 już niebawem otrzymają aktualizację. Proces aktualizacji, który wprowadzi system Windows Phone 7.8, rozpocznie się 31 stycznia. Niestety wciąż nie wiadomo, które regiony jako pierwsze otrzymają odświeżone oprogramowanie.
  1. Wyniki finansowe Huaweia. Firma Huawei w 2012 roku zanotowała dochód ze sprzedaży wynoszący 35,4 mld dol. oraz 2,48 mld dol. zysku netto. To znacznie wyższy wynik niż w poprzednim roku, kiedy spółka chwaliła się dochodem na poziomie około 32 mld dol. oraz zyskiem netto równym 1,84 mld dol.
  1. Zaawansowane ustawienia ekranu w nowych Xperiach. W Sieci pojawiły się zdjęcia smartfona Sony Xperia ZL (który nie będzie dostępny na naszym rynku) ukazujące zaawansowane ustawienia ekranu. Według plotek użytkownicy będą mogli ręcznie skorygować balans bieli, nasycenie kolorów oraz odcień. Jeśli więc opcja ta ma pojawić się w modelu ZL, wysoce prawdopodobne jest, że dostępna ona będzie również w Xperii Z. Tylko dlaczego nikt na to wcześniej nie wpadł?
Xperia ZL | fot. SECafe.vn
Xperia ZL | fot. SECafe.vn
  1. Znamy cenę smartfona Huawei Ascend W1. Nowy Windows Phone Huaweia pojawił się już w jednym z chińskich sklepów w cenie 1599 juanów, co w przeliczeniu daje około 249 dol. Oznacza to, że model Ascend W1 będzie cenowo bardzo zbliżony do Lumii 620. Który model wybralibyście?
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend W1
  1. Sony Xperia Z vs Apple iPhone 5 vs Oppo Find 5 – porównanie aparatów. Serwis IT168 przygotował porównanie jakości zdjęć najnowszych smartfonów firm Sony, Apple i Oppo. Zajrzyjcie do galerii.
  1. Surface i Ultrabook Samsunga w Play. Już jutro do oferty na życzenie trafi tablet Microsoft Surface z Windowsem RT. Na stronie fioletowego operatora zagości również ultrabook Samsung NP530U4C-A01PL. Ceny oraz szczegóły dotyczące oferty znajdziecie na blogu.
Microsoft Surface z Windowsem RT | fot. theverge.com
Microsoft Surface z Windowsem RT | fot. theverge.com
  1. Darmowy numer w Orange. Klienci Orange One, POP i Nowe GO mogą teraz skorzystać z darmowych połączeń z jednym wybranym numerem z dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w całej Polsce. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS z numerem wybranej osoby pod numer 100. Szczegóły promocji w regulaminie.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)