W skrócie: wszystko w nju mobile za 39 zł, Apple naśladujący Samsunga i Android One na wideo

W skrócie: wszystko w nju mobile za 39 zł, Apple naśladujący Samsunga i Android One na wideo

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski
15.09.2014 17:19, aktualizacja: 15.09.2014 19:19

Sony publikuje nową reklamę Xperii Z3, nju mobile rusza z nową ofertą, a Google zapowiada YouTube'a w trybie offline choć nie dla wszystkich.

  1. "Jeden na wszystko" w nju mobilne za 39 zł. Dotychczas klienci sieci byli osobno rozliczani z wydzwonionych minut, wysłanych SMS-ów i MMS-ów oraz wykorzystanego transferu danych, co po zsumowaniu przekładało się na rachunek nie wyższy niż 57 zł miesięcznie. W ramach nowej oferty za nielimitowane SMS-y, MMS-y i minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz 2 GB internetu abonenci nie zapłacą więcej niż 39 zł. Po więcej szczegółów na temat oferty odsyłam Was na blog Orange.
  1. Nowa reklama Xperii Z3. Spot promuje możliwość nagrywania filmów przy użyciu dwóch kamer jednocześnie.
  1. Kiedy Galaxy Note 4 trafi do sprzedaży? Brytyjski sklep Clove informuje, że dostawa pierwszej partii urządzeń powinna mieć miejsce w tygodniu, który zaczyna się 13 października. Do tej pory sprzedaż nowości Samsunga ruszała jednocześnie na całym świecie, więc telefon powinien wylądować na półkach sklepowych między 13 a 17 października. Cena phabletu w Clove to 575 funtów, czyli ok. 3030 zł.
  1. Spice Dream Uno Mi-498 na wideo. Jest to jeden z pierwszych smartfonów z linii Android One, o której dzisiaj pisał już Mateusz. Kosztujący równowartość nieco ponad 340 zł telefon trafił już w ręce serwisu FoneArena. Z przygotowanego przez niego filmu możemy się dowiedzieć, że telefon działa bardzo sprawnie jak na budżetowca, a i design i wykonanie stoi na przyzwoitym poziomie.

Spice Dream Uno Mi-498 Unboxing - Android One

  1. Nie zrobisz zdjęcia smartfonem Android One bez karty pamięci. Ceny nowych smartfonów prezentują się bardzo korzystnie, ale warto zaznaczyć, że nie ze wszystkich funkcji będzie można korzystać już po wyjęciu urządzenia z pudełka. Telefony mają 4 GB pamięci flash, z czego dla użytkownika zostaje nieco ponad 2,3 GB. Google uznał, że to za mało, by umożliwić robienie zdjęć i nagrywanie filmów, dlatego aparat będzie działał dopiero po umieszczeniu w środku karty microSD. Na szczęście jak zauważa BGR, 2/3 dotychczasowych producentów słuchawek Android One (a konkretnie Spice i Micromax) dokładają do zestawu karty 8 GB. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłości podobną drogą podążą kolejni producenci.
  1. Androidowy YouTube z trybem offline? Serwis MediaNama donosi, że już wkrótce użytkownicy będą mogli zapisywać filmy w pamięci urządzenia i oglądać je później bez dostępu do sieci. Niestety na razie dotyczy to wyłącznie rynku indyjskiego. Widać, więc że Google ma poważne plany związane z Indiami.
  1. Apple naśladuje Samsunga? Samsung sugeruje to w swojej najnowszej reklamie, która ma na calu podkreślenie, że to on spopularyzował smartfony z dużymi ekranami.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)