W skrócie: WWDC 15, nowa oferta Heyah, Xperia Z3 Neo oraz porównanie aparatów Galaxy S5 i S6

W skrócie: WWDC 15, nowa oferta Heyah, Xperia Z3 Neo oraz porównanie aparatów Galaxy S5 i S6

Galaxy S6
Galaxy S6
Źródło zdjęć: © Samsung Tomorrow
Miron Nurski
14.04.2015 15:28, aktualizacja: 14.04.2015 17:28

Apple zaprasza na wydarzenie, podczas którego poznamy m.in. iOS 9. Tymczasem Opera Mini 8 debiutuje na Androidzie.

  1. Apple zaprasza na WWDC 15. Impreza odbędzie się w San Francisco w dniach 8-12 czerwca, a hasło ją promujące to "The Epicenter of change", czyli epicentrum zmiany. O jaką zmianę chodzi? Tego nie wiadomo, ale podczas konferencji otwierającej zapewne poznamy system iOS 9 oraz - być może - jakieś nowości związane z oprogramowaniem Apple Watcha.
Zaproszenie na WWDC 15
Zaproszenie na WWDC 15© Apple
  1. Nowe oferty Smart w Heyah. Sieć wprowadziła 4 nowe taryfy, w których koszt miesięcznego zobowiązania wynosi od 9,99 do 29,99 zł. Obejmują one - w zależności od kwoty - od 1 do 5 GB transferu danych, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowany dostęp do Facebooka. Za minutę rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi zapłacimy natomiast 29 groszy, ale te będą się sumować maksymalnie do 29,99 zł. Oznacza to, że za pełny no limit (nieobejmujący połączeń z numerami stacjonarnymi) z 5 GB transferu klienci zapłacą 59,98 zł. Na tle konkurencji w postaci nju mobile czy Mobile Vikings szału więc nie ma. Po więcej szczegółów odsyłam Was jednak tutaj.
Nowe taryfy w Heyah
Nowe taryfy w Heyah© TMobile
  1. Opera Mini 8 na Androida już jest. Aktualizacja tej popularnej przeglądarki wnosi m.in. odświeżony i unowocześniony interfejs oraz tryb prywatny. Aplikację pobierzecie ze Sklepu Play.
  1. HTC Desire Eye w Polsce już z Lollipopem. Pierwsi użytkownicy tego smartfona (dzięki Sebastian!) donoszą, że proces aktualizacyjny do Androida 5.0 przez OTA już wystartował. Oprogramowanie waży nieco ponad 780 MB.
  1. Nadchodzi Xperia Z3 Neo? Ostatnio w sieci pojawiło się sporo przecieków dotyczących rzekomo specyfikacji i wyglądu Xperii Z4. Tymczasem na facebookowej stronie Sony Georgia pojawiła się informacja pochodząca ponoć od przedstawicieli firmy, z której wynika, że nowym smartfonem będzie Xperia Z3 Neo o odświeżonej specyfikacji (mówi się o Snapdragonie 810 i 32 GB pamięci). To miałoby sens.
  1. Porównanie aparatów Galaxy S5 i Galaxy S6. Poniższy materiał został przygotowany przez Samsunga. Dotychczas w tego typu porównaniach Koreańczycy zazwyczaj zestawiali ze sobą nowe modele z generacjami sprzed 2 lat, ale najwidoczniej tym razem zależy im, aby rynek jak najszybciej zapomniał o S-piątce.
  1. Historia linii Galaxy S na wideo. Którego przedstawiciela tej serii wspominacie najmilej? Dla mnie największym wymiataczem był S II.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)