W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik

W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik

will.i.am
will.i.am
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
14.10.2014 17:00, aktualizacja: 14.10.2014 19:00

Android 4.4.4 zmierza na pokłady smartfonów Samsunga, HTC przygotowuje się do premiery Nexusa 9, a Skype prezentuje nowy komunikator.

  1. Wyciekły dane do logowania użytkowników Dropboksa. Hakerzy weszli w posiadanie loginów i haseł do blisko 7 milionów kont. Sam Dropbox twierdzi, że jego serwery nie zostały zhackowane, a sprawcy zdobyli dane do logowania do innego serwisu. Wykradzione hasła ponoć po prostu pokrywają się z tymi, których ci sami użytkownicy wykorzystują także w przypadku chmury. W każdym razie zaleca się jak najszybszą zmianę hasła.
  1. Skype prezentuje nową aplikację. Nowy komunikator o nazwie Skype Qik pozwala wysyłać znajomym krótkie wideo. Program dostępny jest na platformy iOS, Android oraz Windows Phone.

Skype Qik: Capture the Moment

  1. iPad Air 2 z chipem Apple A8X i 2 GB RAM-u? Zdaje się to potwierdzać zdjęcie, które opublikował serwis Apple Club. Przypominam, że prezentacja tabletu została zaplanowana na 16 października.
Obraz
© apple.club.tw
  1. Kiedy Android 4.4.4 dla smartfonów Samsunga? Na XDA Developers pojawiła się tabelka, która ujawnia ponoć plany aktualizacyjne dla 13 smartfonów Samsunga. Wynika z niej, że najnowszą odsłonę KitKata modele Galaxy S5 oraz Galaxy Note 3 otrzymają w październiku, a proces aktualizacyjny pozostałych smartfonów z listy rozpocznie się w listopadzie.
Obraz
© xdadevelopers.com
  1. HTC przygotowuje się do premiery Nexusa 9? Jeff Gordon - wysoko postawiony pracownik firmy HTC - pochwalił się dziś na Twitterze, że otrzymał paczkę z czymś "niesamowitym, pięknym i wysoce poufnym". Pokrywałoby się to z przeciekami, jakoby jutro światło dzienne miał ujrzeć produkowany przez Tajwańczyków Nexus 9.
  1. Nadchodzi nowy dual SIM Nokii. Telefon o oznaczeniu RM-1090 został zarejestrowany w bazie Federalnej Komisji Łączności USA. Z przecieków wynika, że jego obudowa o wymiarach 139,9 x 71,1 mm skrywać będzie 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 (220 ppi) oraz dwa sloty na karty SIM. Można więc oczekiwać, że będzie to relatywnie niedrogie urządzenie.
  1. Zegarek will.i.ama już jutro. W kwietniu popularny muzyk zapowiedział, że pracuje nad sygnowanym swoim nazwiskiem smartwatchem, który nie będzie wymagał stałego połączenia ze smartfonem. Dziś wiadomo, że prezentacja gadżetu będzie miała miejsce już jutro podczas imprezy Dreamforce 2014.

Will.I.Am Shows Off His Smart Watch | Alan Carr: Chatty Man

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)