W Warszawie wystartował outlet ze sprzętem Apple

Nowy iPhone 3GS - szybszy i z lepszą baterią
Nowy iPhone 3GS - szybszy i z lepszą baterią
Krzysztof Basel

03.07.2009 16:34, aktual.: 03.07.2009 18:34

W Warszawie ruszył właśnie outlet ze sprzętem Apple. W ofercie sklepu znajdują się między innymi pamięci, karty grafiki, oprogramowanie czy akcesoria do iPoda i iPhone takich marek, jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Samsung czy Crumpler. Niektóre z nich można kupić nawet za 10% wartości.

Outlet mieści się przy ulicy Działkowej 85 w Warszawie i oferuje nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, sprzęt po wystawowy czy tzw. refurbished, czyli odświeżony.

*- Nasi Klienci mogą zakupić sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Są to zwykle w 100% sprawne produkty, a ich jedyną wadą może być np. uszkodzone opakowanie, ślady palców na obudowie albo brak folii ochronnych na produktach, które były testowane w mediach. - *wyjaśnia Paweł Martyniuk, Product Manager odpowiedzialny za akcesoria w spółce iSource S.A.

Przedstawiciel sklepu podkreśla też, że oferta outletu zmienia się niemal codziennie.

  • Z* jednej strony co chwilę coś dorzucamy do oferty, a z drugiej - ogromne zainteresowanie powoduje, że co chwilę całe kategorie sprzętu znikają z półek -* wyjaśnia Martyniuk.

iSource outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Obecnie sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, ani nie przyjmuje rezerwacji. Bardzo ogranicza to dostęp do przecenionych produktów osobom mieszkającym daleko od Warszawy. Warto też zapoznać się z warunkami zakupów w outlecie iSource: produkty mogą mieć ograniczoną gwarancję, a towary zakupione na wyprzedaży nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)