Wada fabryczna iPhone'a 6s i 6s Plus. Apple uruchamia akcję naprawczą

Wada fabryczna iPhone'a 6s i 6s Plus. Apple uruchamia akcję naprawczą

Wada fabryczna iPhone'a 6s i 6s Plus. Apple uruchamia akcję naprawczą
Bolesław Breczko
06.10.2019 09:25, aktualizacja: 07.10.2019 13:10

Część iPhone'ów 6s i 6s Plus została wyprodukowana z użyciem wadliwego komponentu, który uniemożliwia poprawne włączenie telefonu. Apple uruchomił akcję, w której właściciele wadliwych modeli mogą je naprawić za darmo.

Modele smartfonów Apple iPhone 6s i 6s Plus kupione pomiędzy październikiem 2018 roku a sierpniem 2019 roku kwalifikują się do darmowej naprawy.

W celu sprawdzenia, czy konkretny model kwalifikuje się do akcji bezpłatnej naprawy, należy wejść na tę stronę Apple i wpisać numer seryjny urządzenia. Wyświetli się informacja, czy iPhone podlega darmowej naprawie.

Apple stwierdziło, że wadliwy element wykorzystany w niektórych modelach iPhone'a 6s i 6s Plus powoduje problemy z uruchomieniem telefonu. W celu skorzystania z akcji naprawczej należy skontaktować się z oficjalnym serwisem Apple i umówić wizytę. Jeśli urządzenie ma inne usterki, które uniemożliwiają przywrócenie smartfona do stanu używalności, będą one musiały być naprawione za pieniądze klienta. Apple pokrywa jedynie koszt naprawy/wymiany wadliwego elementu.

Jeśli naprawiłeś lub naprawiłaś już swojego iPhone'a 6s lub 6s Plus, który miał wspomnianą wadę, to Apple zwróci ci pieniądze za usługę. W tym celu musisz skontaktować się z firmą na tej stronie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)