Walentynki z Sid On [konkurs]

Walentynki z Sid On [konkurs]12.02.2011 21:46
Walentynki z Sid On [konkurs]
Zbyszek Kowal

Z pewnością wszyscy doskonale wiedzą, że w poniedziałek są walentynki! Warto więc rozejrzeć się za drobnym prezentem dla ukochanej. Ciekawym pomysłem może być wirtualna walentynka wysłana za pośrednictwem miłosnej aplikacji polskiego developera SiD On. Mamy kilka egzemplarzy do rozdania!

Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale również przejaw amerykanizacji. Najczęściej święto to wykorzystywane jest przez media oraz biznes. Witryny sklepów pełne są czerwonych serduszek, kwiaciarnie notują rekordowe utargi. Nawet App Store kusi specjalną ofertą. Wiecie co? Nie mamy nic przeciwko!

W App Store znajdziecie polską aplikację o dość długiej nazwie (ech te keywordsy) Valentine eCards - send your love with romantic greeting cards!, rodzimego producenta, firmy SiD On. Aplikacja pozwala w prosty sposób przygotować i wysłać wirtualną walentynkę.

Kreacja nawiązuje do innych aplikacji tego producenta. Pamiętacie Color Me? Tutaj również za pomocą palety barw kolorujemy przygotowane na tę okazje trzy specjalne wzorki. Po skończeniu kolorowania nasze dzieło może zostać opatrzone własnym tekstem lub predefiniowanym angielskim sloganem. Następnie tak przygotowaną walentynkę można wysłać komuś na Facebooka, e-maila lub zapisać w pamięci telefonu.

411933673316156326

Jeżeli zatem chcielibyście popisać się przed drugą połówką czymś nieszablonowym (ja nadal żyję w epoce dawania walentynek w kopercie), to aplikację Valentine eCards można zakupić w App Store za 0,79 euro.

KONKURS

Razem z firmą SiD On zapraszamy was do walentynkowego konkursu, w którym do wygrania jest 9 promo kodów na aplikację Valentine eCards. Dla pierwszych dziewięciu osób, które w komentarzu pod wpisem napiszą nam imię swojej sympatii, przewidziana jest nagroda w postaci jednego kodu.

UWAGA: W zabawie mogą brać udział tylko osoby które:

  1. Polubią kanał na Facebooku sponsora konkursu.
  2. Zalogują się do systemu komentarzy, używając swojego konta na Facebooku.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)