Warhammer 40K Storm of Vengeance już na rynku!

Warhammer 40K Storm of Vengeance już na rynku!

Warhammer 40K Storm of Vengeance już na rynku!
Zbigniew Kowal
03.04.2014 06:51, aktualizacja: 03.04.2014 13:33

Świetna wiadomość dla fanów systemu bitewnego Warhammer: długo wyczekiwana produkcja Warhammer 40,000: Storm of Vengeance właśnie pojawiła się w App Store. Co ciekawe, tytuł ten dostępny jest także dla użytkowników pecetów. Zapowiada się zacięta rywalizacja między użytkownikami obu platform.

Warhammer 40,000: Storm of Vengeance to strategia nawiązująca do popularnego gatunku gier MOBA. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Eutechnyx, znane z takich gier jak Big Mutha Truckers czy Ride to Hell: Retribution. Pomimo braku doświadczenia w tworzeniu gier strategicznych wydaje się, że sprostało ono wyzwaniu.

Obraz

Storm of Vengeance osadzono w tytułowym uniwersum Warhammera 40000. Akcja rozgrywa się na planecie Piscina IV. Gracz wciela się w dowódcę elitarnego zakonu Dark Angels, którego zadaniem jest obrona przed Orkami. Do dyspozycji jest tylko 100 jednostek kosmicznych marines, które muszą wystarczyć do wygrania wojny.

Dla każdej z frakcji przygotowano ponad 50 misji do wykonania. Co ciekawe, aplikacja oferuje także rozbudowany tryb multiplayer dla użytkowników zarówno pecetów, jak i urządzeń mobilnych. Całość okraszono dynamicznym soundtrackiem oraz futurystyczną grafiką, charakterystyczną dla innych gier z uniwersum Warhammera 40K.

Warhammer 40,000: Storm of Vengeance - Universal - HD Gameplay Trailer

Niestety, nie jest tanio. Koszt pobrania Warhammer 40,000: Storm of Vengeance z App Store to 4,49 euro. Na pociechę zostaje informacja, że twórcy pracują już nad szeregiem nowych DLC, które stopniowo będą wprowadzać kolejne jednostki do zabawy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)