Warlords Classic HD [giveaway]

Warlords Classic HD [giveaway]
Zbyszek Kowal

08.07.2012 07:35, aktual.: 08.07.2012 09:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z dzisiejszego wpisu ucieszą się najbardziej czytelnicy, którzy przekroczyli już trzydziestkę. Tylko oni mogą pamiętać wielki hit studia SSG pod tytułem Warlords. Tak, moi drodzy, dzisiaj rozdajemy promo kody na iPadową wersję tej popularnej w latach 90. gry komputerowej.

Warlords po raz pierwszy na rynku pojawił się w 1989 roku. Gra osiągnęła spory sukces, zbierając wysokie oceny w branżowej prasie. Nawet nasz rodzimy Top Secret ( ktoś pamięta?) przyznał grze ocenę 80/100. Każda kolejna odsłona Warlords (z wyjątkiem odsłon Battlecry) wciągała graczy na długie godziny.

Ekipa Infinite Interactive wpadła na pomysł odświeżenia tego tytułu. W App Store zagościła pierwsza część. Gra jest oryginalnym portem wersji znanej z 1989 roku z zachowaniem występujących w grze ras (jest ich 8) oraz oryginalnej mapy.

Obraz

Grafika utrzymana jest również w klasycznej konwencji, chociaż ze zrozumiałych względów została odświeżona. Dla fanów, którzy chcą jednak poczuć stary klimat, będzie to nie lada gratka. Taka podróż do lat dzieciństwa.

Pewnym problemem może być opieszałość komputerowego AI. Ruchy przeciwników są zdecydowanie zbyt wolne. Co ciekawe, gra pozwala zagrać z kolegą w trybie hot seat, twórcy zapowiedzieli również, że w przyszłości planują dodać możliwość zabawy przez Game Center.

Obraz

Warlords Classic HD (jest również odsłona dla iPhone’a) to produkt dla fanów gry. Niedzielni gracze z pewnością nie zostaną oczarowani przez ten tytuł. Aplikację można pobrać z App Store w cenie 2,39 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania cztery promo kody na grę Warlords Classic HD. Z oczywistych względów zapraszamy od zabawy osoby, które pamiętają ten tytuł z Amigi lub PC. Pierwsze cztery wpisy o treści „Chcę Warlords!” nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy, ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominam, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Wygrałeś i nie wiesz, jak zrealizować promo kod? Skorzystaj z naszego miniporadnika.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
eBoo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Color Me [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)