#WaszymZdaniem: Czy kupiłbyś Galaxy S8, gdyby naprawdę Ci się podobał? [Ankieta]

#WaszymZdaniem: Czy kupiłbyś Galaxy S8, gdyby naprawdę Ci się podobał? [Ankieta]
Miron Nurski

14.10.2016 14:21, aktual.: 14.10.2016 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy afera związana z Galaxy Note'em 7 wpłynie na Wasze przyszłe decyzje zakupowe?

Co tu dużo mówić - Galaxy Note7 to prawdopodobnie najgłośniejszy niewypał (dziwnie używa się tego słowa w odniesieniu do wybuchającego smartfona) w historii rynku mobilnego. Nawet całkowite wycofanie ze sprzedaży hucznie zapowiadanych smartfonów Microsoft Kin po 48 dniach to co innego. Nie mamy bowiem do czynienia z produktem, którego - mimo ogromnych pieniędzy wpompowanych w marketing - nikt nie chce. Wręcz przeciwnie - Note7 był produktem bardzo pożądanym, ale zagrażał zdrowiu i życiu użytkowników.

Jak to wpłynie na dalsze losy Samsunga?

Samsung ma ma swoim koncie setki telefonów i tysiące urządzeń. Wpadka tego kalibru przytrafiła się pierwszy raz, ale - nie łudźmy się - odbije się na reputacji całej marki. Z ostatnich badań wynika, że 40 proc. klientów Samsunga planuje ucieczkę do konkurencji.

Ciekaw jestem, na ile jest to związane z brakiem zaufania, a na ile z rozgoryczeniem.

Doskonale rozumiem, że osoby, które kupiły Note'a 7, mogą mieć dość Samsunga

Kupujesz telefon za blisko 4000 zł, a po kilku dniach musisz go oddać. Mija kilka tygodni, dostajesz nowy model, który po chwili znów musisz oddać i czekać na zwrot pieniędzy. W takiej sytuacji nietrudno o zwyczajnego focha na markę.

Jako jednak że ja Note'a 7 nie kupiłem, raczej nie miałbym problemów z sięgnięciem w przyszłości np. po Galaxy S8 jeśli naprawdę odpowiadałby moim potrzebom. A już pewno nie bałbym się o to, że wybuchnie. Na coś takiego Samsung nie może sobie pozwolić. Po prostu nie może.

A jak jest z Wami?

Czy bylibyście skłonni zapomnieć o całej aferze i kupić Galaxy S8 lub innego smartfona Samsunga? Dajcie znać głosując w poniższej ankiecie. Również komentarze pozostają do Waszej dyspozycji.

[polldaddy]9551133[/polldaddy]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)