#WaszymZdaniem: Galaxy Note 5 vs Galaxy S6 edge+

#WaszymZdaniem: Galaxy Note 5 vs Galaxy S6 edge+
Redakcja Komórkomanii

13.08.2015 14:56, aktual.: 13.08.2015 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ to w teorii bardzo podobne urządzenia o niemalże identycznych parametrach technicznych i bliźniaczym wzornictwie. W praktyce jednak różnic jest na tyle dużo, że wybór jednoznacznie lepszego telefonu nie jest łatwy. Która propozycja bardziej przemawia do Was?

Wiemy już, że z myślą o europejskich konsumentach Samsung przygotował model Galaxy S6 edge+, a Note 5 - jeśli w ogóle - pojawi się w naszej części świata dużo później. Czy jest to dobra strategia?

Galaxy Note 5 to przede wszystkim funkcjonalny rysik S Pen. Umożliwia on precyzyjną nawigację po interfejsie, sporządzanie odręcznych notatek, wycinanie grafik ze stron internetowych czy szkicowanie. Przedstawiciele linii Note zawsze pozycjonowani byli jako narzędzia dla osób kreatywnych.

Samsung Galaxy Note 5
Samsung Galaxy Note 5

Galaxy S6 edge+ ze względu na obecność wygiętego ekranu jest natomiast urządzeniem bardziej, hmm, gadżeciarskim. Zakrzywione wyświetlacze to nowinka technologiczna i niejaki powiew przyszłości, a dzięki temu elementowi telefon bez wątpienia wygląda niebanalnie i przyciąga wzrok. Z myślą o ekranie krawędziowym Samsung przygotował także garść mniej lub bardziej przydatnych funkcji, ale umówmy się - to też są przede wszystkim bajery. Nie bez znaczenia dla potencjalnych konsumentów może być także fakt, że marka Galaxy S mimo wszystko cieszy się większą popularnością.

Samsung Galaxy S6 edge+
Samsung Galaxy S6 edge+

Rysik czy niecodzienny design? Cenione i sprawdzone rozwiązania czy popularna marka? Galaxy Note 5 czy Galaxy S6 edge? Poniższa ankieta i komentarze są do Waszej dyspozycji.

[polldaddy]9024323[/polldaddy]

Tekst powstał we współpracy z

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także