Where To? wskaże Ci drogę w trójwymiarze [wideo]

Where To? wskaże Ci drogę w trójwymiarze [wideo]

Where To? wskaże Ci drogę w trójwymiarze [wideo]
Zbyszek Kowal
08.02.2011 19:22, aktualizacja: 08.02.2011 20:22

Papierowe mapy oraz grube drukowane przewodniki odchodzą do lamusa. Wkroczyliśmy w erę smartfonów, które zaprowadzą w wybrane miejsce bez żadnego problemu. Dzięki aplikacji Where To? - Discover your next destination wycieczka do najbliższego sklepu z obuwiem może odbyć się przy wykorzystaniu Rzeczywistości Rozszerzonej!

Where To? dwa lata z rzędu zdobywał nagrodę dla najlepszej aplikacji dla podróżnych. Nic dziwnego. Zaimplementowanie ponad 700 kategorii tematycznych oraz 2400 podmiotów zaowocowało ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak program prezentuje się w rzeczywistości.

Za dodatkową opłatą użytkownik może przeskoczyć z klasycznego widoku do panelu wykorzystującego rzeczywistość rozszerzoną. Informacje o wybranym celu są podawane w dość niecodzienny, ale rzetelny sposób. Zdobyte dzięki programowi namiary na konkretne miejsce można wykorzystać do nawigacji w takich programach, jak Navigon, Sygic Mobile Maps czy TomTom.

Obraz

Aplikacja autorstwa Future Tap podąża za panującymi w App Store trendami. Jest wsparcie dla multitaskingu oraz wyświetlacza Retina Display. Nie zapomniano również o integracji z Facebookiem. Where To? - Discover your next destination można pobrać z App Store za 2,39 euro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)