Whited00r 5.1, czyli iOS 5 dla starszych urządzeń Apple'a

Whited00r 5.1, czyli iOS 5 dla starszych urządzeń Apple'a
Krystian Bezdzietny

19.01.2012 11:00, aktual.: 19.01.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie jeszcze projekt Whited00r? Jego nadrzędnym zadaniem było portowanie najnowszych wersji iOS-a dla urządzeń, które sukcesywnie przestawały być wspierane przez koncern. Okazuje się, że deweloper stojący za "białymi drzwiami" cały czas wspiera swoje dzieło. Kilka dni temu ukazała się wersja 5.1 programu Whited00r, umożliwiająca instalację iOS 5 w iPhonie 3G, iPhonie 2G oraz w iPodzie touch pierwszej i drugiej generacji.

Aplikacja Whited00r służy do instalacji specjalnie zmodyfikowanej wersji oprogramowania za pomocą iTunes. Jednak zanim zaczniecie zacierać ręce, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów związanych z Whited00r 5.1. Program ten nie umożliwia korzystania z całego zestawu funkcji oprogramowania iOS 5 - nie ma na przykład Centrum Powiadomień. Jest jednak multitasking, przypomnienia, foldery, tapety, własne tło ikon czy nawet kilka aplikacji z Cydii. Kompletną listę funkcji oferowanych przez Whited00r 5.1 można znaleźć pod wskazanym adresem.

Whited00r 5 vs iOS5 [OFFICIAL VIDEO]

Aby skorzystać z uroków Whited00r 5.1, należy otworzyć tę stronę i wybrać urządzenie, na którym chce się dokonywać modyfikacji. Później wystarczy pobrać stosowną paczkę i zainstalować ją za pomocą iTunes. To wszystko bez jakichkolwiek opłat.

Źródło: cydiahelp

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)