WhoIsIt - co kontakt, to inny dzwonek

whoisit
whoisit
Krystian Bezdzietny

30.11.2010 14:30, aktual.: 30.11.2010 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właściwie nie ma takiej mobilnej platformy, która pozwalałaby użytkownikowi na zaawansowane przypisywanie konkretnych dźwięków danym kontaktom. Można co prawda określić, aby dla Basi odtwarzane było Nokia Tune, a dla Asi Marimba, jednak nie o to chodzi. Dla Androida powstała niegdyś aplikacja WhoIsIt, która pozwala na bardzo obszerny zakres działań w kwestii przypisywania różnych dźwięków określonym kontaktom.

Już na samym screenie po lewej widzimy, że jednemu kontaktowi można przypisać aż 4 różne dźwięki (w zależności od komunikatu: nadchodzące połączenie, SMS, przychodząca poczta czy MMS). Jakby komuś było mało, to można również dowolnie modyfikować rodzaj wibracji dla poszczególnych komunikatów dźwiękowych.

Oprócz tego otrzymujemy takie funkcje, jak głosowe wymawianie nazwy kontaktu, od którego połączenie aktualnie jest odbierane, zarządzanie odpowiednimi profilami działania WhoIsIt, a nawet tworzenie grup kontaktów, dzieląc je na zwykłe oraz VIP. Aplikacja WhoIsIt dostępna jest w Android Markecie.

Źródło: DailyMobile.se

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)