Wiadomo, jak wygląda iPhone 5?

Wiadomo, jak wygląda iPhone 5?

Apple iPhone 5?
Apple iPhone 5?
Paweł Żmuda
13.05.2011 09:34, aktualizacja: 13.05.2011 11:34

Atmosfera wokół premiery iPhone'a co roku jest bardzo podobna. Na początek w Sieci pojawiają się plotki na temat domniemanej specyfikacji urządzenia, a kilka miesięcy później publikowane są zdjęcia, które według ich autorów przedstawiają nowe urządzenie z Cupertino. Tak jest i tym razem. Czy tak wygląda kolejna generacja iPhone'a?

Według zapewnień autora fotografii (który chwali się, że posiada telefon BlackBerry) sprzęt widoczny na załączonym wyżej zdjęciu to właśnie nowa generacja iPhone'a. Faktycznie, urządzenie z grą Angry Birds na wyświetlaczu wyposażone jest w nieco większy ekran i teoretycznie - może być nowym iPhone'em.

Osoba, która wykonała zdjęcie, zapewnia, że sprzęt należał do przypadkowo napotkanego współpasażera w autobusie. Podobno na obudowie nowego iPhone'a znajdował się napis "XX GB", co ma być kolejnym dowodem na to, że to prawdziwy prototyp. Myślicie, że tak wygląda nowe urządzenie, czy - jak to bywa przed premierą iPhone'a - ktoś chce po prostu mieć swoje pięć minut w Sieci?

Źródło: iphonealley

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)