Wiceprezes zrezygnował z pracy w Nokii

Wiceprezes zrezygnował z pracy w Nokii

Wiceprezes zrezygnował z pracy w Nokii
Karolina Adamus
13.09.2010 10:45, aktualizacja: 13.09.2010 12:45

Już jutro ma się rozpocząć najważniejsza w corocznym planie fińskiego producenta konferencja o nazwie Nokia World. Tymczasem świat obiegła wiadomość, że kolejny pracownik firmy zrezygnuje ze swojego stanowiska. Anssi Vanjoki powiadomił dzisiaj o odejściu ze stanowiska wiceprezesa Nokia Mobile Solutions. Jutrzejsza konferencja może więc być jego ostatnim oficjalnym wystąpieniem.

Poczułem, że przyszedł czas na szukanie nowych możliwości w życiu. Tymczasem jestem na sto procent gotowy dać z siebie wszystko dla Nokii aż do ostatniego dnia mojej pracy. Jestem również przygotowany i czekam na tegoroczną konferencję Nokia World, aby podzielić się nowościami o ekscytujących nowych urządzeniach i rozwiązaniach.

Taką wypowiedź Anssi Vanjoki możemy przeczytać w oficjalnej wiadomości prasowej, jaką zamieścił na swojej stronie fiński producent. Wiceprezes Nokia Mobile Solution, działu zajmującego się rozwojem systemów Symbian i MeeGo, a także nowych usług - zgodnie z umową - będzie pracował dla Nokii jeszcze sześć kolejnych miesięcy. Vanjoki rozpoczął pracę dla firmy w 1991 roku jako wiceprezes ds. sprzedaży w dziale Mobile phone.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)