Wicked Stars! [giveaway]

Strona głównaWicked Stars! [giveaway]
21.11.2011 07:17
Wicked Stars! [giveaway]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła bardzo ciekawa wiadomość od kolejnego polskiego producenta gier. Tym razem zachęcamy Was do zapoznania się z Wicked Stars, ładnie wyglądającą produkcją dla najmłodszych. Oczywiście mamy kilka kodów do rozdania.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer z gry oraz przeczytać opis, jaki otrzymaliśmy od producenta aplikacji. Grę można pobrać z App Store w cenie 1,59 euro.

O nie! Nasz Little Orange stracił swój cenny kapelusz! Mr. Naughty zabrał go i wybrał się w podróż po magicznym domu, żeby obudzić śpiące stwory. Teraz musisz zatrzymać go i odzyskać kapelusz!

Łap spadające z góry gwiazdki, unikaj czarnych i nie obudź śpiących stworów żyjących w każdym z pokoi. Wicked Stars to wiele godzin wymagającej gry, wspaniale zaprojektowane poziomy i wiele zabawy dla graczy w każdym wieku. Wejdź do świata magii i zacznij swoją podróż już teraz!

W grze znajdziesz:

GIVEAWAY

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
iLambo [giveaway]
iLambo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)