Komórkomania.TV: Wideorelacja z nocnej premiery iPhone'a 5 w Play

iPhone 5 w Play
iPhone 5 w Play
Adam Bialic

28.09.2012 13:00, aktual.: 28.09.2012 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fioletowi postanowili uczcić rynkową premierę najnowszego produktu firmy Apple, urządzając ostatniej nocy sprzedaż w kilku swoich salonach.

Postanowiliśmy wybrać się z kamerą do warszawskiego salonu przy placu Konstytucji i sprawdzić, czy Polacy też gotowi są ustawić się w kolejce w środku nocy po swojego wymarzonego smartfona.

[solr id="komorkomania-pl-124826" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5429,czy-to-juz-kopanie-lezacego-fotograficzne-problemy-iphone-5" _mphoto="iphone-5-purple-124826-2-95fdc24.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2734[/block]

Kolejka nie była imponująca, ale udało nam się zachęcić kilka osób do rozmowy. Na szczęście cała impreza okazała się zupełnie naturalna i nie zauważyliśmy podstawionych klientów, o których krążyły wcześniej plotki. Chociaż trafił się jeden prowokator... Ciekawi? Obejrzyjcie nasz filmik:

Wideorelacja z nocnej premiery iPhone 5 w Play - Komórkomania.tv

Nocna sprzedaż iPhone'a 5 odbywała się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Jeśli byliście, to zachęcamy do podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)