Widget z zawartością kalendarza

Quickview-Calendar. Widget z zawartością kalendarza.
Quickview-Calendar. Widget z zawartością kalendarza.
Paweł Wolniewicz

02.10.2009 09:06, aktual.: 02.10.2009 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kalendarz z listą zadań w telefonie jest świetny, o ile mamy do niego szybki dostęp. W przeciwnym wypadku lepiej sprawdza się kartka papieru, która można po prostu wyjąć z kieszeni. Jeśli korzystamy z telefonu z systemem Symbian S60 5th Edition, to w sukurs przychodzi nam widget wyświetlający bieżące zadania i terminy.

Dzięki niemu zawartość kalendarza jest dostępna w dowolnym momencie. Listę można sortować, dzięki czemu na ekranie pojawiają się tylko wybrane przez użytkownika typy zdarzeń. Aby zmniejszyć ryzyko przeoczenia ważnych informacji dostępna jest oczywiście funkcja wyświetlająca wszystkie terminy i zadania.

Widget nazywa się Quickview Calendar. Można go pobrać ze sklepu Nokia Ovi Store. Dostępne są dwie wersje oprogramowania:

Różnią się one jedynie liczbą wyświetlanych zdarzeń. Darmowa wersja prezentuje tylko pięć spotkań lub zadań. Jeśli interesuje nas tylko to, co musimy zrobić w najbliższym czasie, to bezpłatny widget powinien nam wystarczyć.

Za wersję komercyjną widgetu trzeba zapłacić 3 euro. W zamian dostajemy gadżet w postaci możliwości wyświetlenia zadań na rok do przodu.

Producentem widgetu jest Tilapia.

Źródło i zrzutka: Nokia Ovi Store

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)