Więcej wibracji w iPhonie

Więcej wibracji w iPhonie

iphone3g
iphone3g
Krystian Bezdzietny
20.01.2010 16:15, aktualizacja: 20.01.2010 17:15

W wielu telefonach dostępnych na rynku, które wyposażone są w dotykowe wyświetlacze (i nie tylko), znaleźć możemy interesującą opcję jaką jest sygnalizacja wielu działań poprzez wibracje. Przykładowo każda akcja wykonana w menu głównym czy każdorazowo wciśnięty przycisk podczas pisania SMS-a powoduje, że telefon wydaje krótką wibrację. iPhone takiej funkcji nie ma. Sygnalizacja wibracjami pojawia się bardzo sporadycznie, na przykład podczas włączania trybu milczącego. Jak zatem sprawić, aby tych momentów, przy którym wibruje telefon, było więcej? Wystarczy zainstalować Lock Vibe.

Jest to bardzo małe narzędzie, którym zarządzamy z poziomu Ustawień iPhone'a. Oto spis funkcji, przy których aktywacji iPhone może wibrować: odblokowanie/zablokowanie urządzenia, uruchomienie aplikacji, autoblokada, zwiększanie/zmniejszanie głośności, poruszanie ikonami oraz wyszukiwarka. Długość wibracji jest zbliżona do tej, która towarzyszy wyciszaniu iPhone'a.

Ja przyzwyczaiłem się już do tego, jak funkcjonuje iPhone i kiedy mi wibruje, a kiedy nie. Każdorazowa akcja, która sygnalizowana jest wibracjami to coś strasznego. Myślę jednak, że zwolennicy nawet takiego narzędzia gdzieś się znajdą. LockVibe zainstalujemy bezpłatnie z Cydii.

źródło: iphoneitalia.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)