Wiedźmin na iPhone’a pojawił się w App Store [wideo]

Strona głównaWiedźmin na iPhone’a pojawił się w App Store [wideo]
24.03.2011 11:15
Wiedźmin na iPhone’a pojawił się w App Store [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Pierwszą część Wiedźmina na PC przeszedłem z zapartym tchem. Na końcu byłem dumny z dzieła rodaków. Dzisiaj z zażenowaniem informuję o iPhone'owej wersji Wiedźmina, która właśnie pojawiła się w gościnnych progach App Store.

Współpraca tak dużych firm, jak Chillingo oraz CD Projekt, powinna zaowocować produktem światowej klasy. Tymczasem gracz nie dostanie RPG-a, w którym przeżyje kolejne przygody Geralta. W zamian za jednego dolara twórcy postanowili podarować graczom okrojoną wersję przeglądarkowego The Witcher: Versus.

Zabawa rozpoczyna się od stworzenia postaci. Wybór jest dość prosty: można zagrać Wiedźminem (miecz i magia), Czarodziejką (tylko magia) lub Przerazą (surowa siła). Następnie rozwija się postać, dozbraja i wysyła na pojedynki z innymi graczami. Fascynujące, prawda?

Twórcy The Witcher: Versus planują zarabiać nie tylko na opłacie za samą grę, ale również na opcji „in app purchase”, dzięki której można dokupować dodatkowe rzeczy dla postaci. Czy naszpikowana animacjami z oryginału gra osiągnie sukces? Zobaczcie powyższy materiał wideo i zostawcie swój komentarz pod wpisem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)