Większa dostępność darmowego Internetu od Aero2

Większa dostępność darmowego Internetu od Aero2

Aero2 - będą ułatwienia w dostępie do kart SIM
Aero2 - będą ułatwienia w dostępie do kart SIM
Kira Czarczyńska
02.09.2011 21:25, aktualizacja: 02.09.2011 23:25

No - w końcu się doczekaliśmy. Po długich protestach potencjalnych klientów oraz silnych naciskach ze strony UKE, spółka Aero2 zrobiła coś w końcu ze swoim dość dziwacznym sposobem świadczenia usługi darmowego dostępu do Internetu. Fakt, na razie dystrybucja kart SIM została całkowicie wstrzymana, ale są widoki na poprawę tego stanu.

Zmiany sposobu dystrybucji kart SIM

  • Odbiór w Biurze Obsługi Klienta Aero2 - czyli to, co mieliśmy do tej pory jako jedyną opcję.
  • Zamówienie na swój koszt wysyłki karty SIM do domu - wystarczy wpłacić na podane przez operatora konto bankowe kwotę 7 złotych, oraz wysłać oryginał wypełnionego zamówienia wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres Aero2 z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu.
  • Zamówieni i odebranie karty SIM u dystrybutora Aero2 - lista dystrybutorów nie jest na razie dostępna, można się jej spodziewać w najbliższym czasie wraz z zasadami odbioru karty i wykazem potrzebnych dokumentów.

Jak widać, interwencja Urzędu Komunikacji Elektronicznej przyniosła spodziewany efekt. Tym bardziej, że to nie koniec zmian.

Niższa kwota depozytu

Internauci narzekali nie tylko na sposób dystrybucji kart SIM, ale także na depozyt, który trzeba złożyć przed ich otrzymaniem. Dotąd wynosił on 55 złotych - teraz wystarczy wpłacić jedynie 20 złotych. Wszyscy zainteresowani, którzy wpłacili depozyt w dotychczasowej wysokości i nie odebrały do dnia 31.08.2011r. karty SIM, są uprawnione do otrzymania nadpłaty. Taką chęć należy zgłosić operatorowi do końca września.

Szczegóły nowej oferty dostępne są na stronie: Aero2 - Bezpłatny Dostęp do Internetu

Zmiany obowiązują od 1 września 2011r.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)