Wielka wyprzedaż gier Big Fish Games z okazji Dnia Matki!

Wielka wyprzedaż gier Big Fish Games z okazji Dnia Matki!

Wielka wyprzedaż gier Big Fish Games z okazji Dnia Matki!
Zbyszek Kowal
09.05.2011 09:30, aktualizacja: 09.05.2011 11:30

Spokojnie, nie przegapiliście Dnia Matki. Po prostu w Stanach Zjednoczonych święto naszych rodzicielek obchodzone jest wcześniej niż u nas. Mnóstwo fajnych gier zostało z tej okazji przecenionych. Dzisiaj poleca gry Big Fish Games.

Firmę Big Fish Games zapewne wielu z Was kojarzy z desktopowych gierek, których w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo na rynku. Takie tytuły, jak Azada, Atlantis Sky Patrol czy Amazon: Hidden Expedition, z miejsca stały się światowymi hitami. Jak się okazuje, równie prężnie co na rynku PC, ekipa BFG poczyna sobie w sklepie Apple’a.

Z okazji Dnia Matki wszystkie gry Big Fish Games kosztują jednego dolara! Niektóre pozycje można nawet pobrać za darmo. W znakomitej większości są to gry typu hidden object, ale kilka innych perełek również się znajdzie. Proponuję zapoznać się z całą listą, jest w czym wybierać.

iPhone:

iPad

Jak zwykle przypominam że promocja może skończyć się w każdej chwili. Warto więc pośpieszyć się z ewentualnym zakupem. Niektóre pozycje mogą również nie być dostępne z poziomu wybranych sklepów.

Jeżeli znacie jakieś inne fajne tytuły godne polecenia, to komentarze pod wpisem są do Waszej dyspozycji. Tak sobie myślę, że większość gier Big Fish Games to również idealny prezent dla matek, które uwielbiają grać na tablecie lub telefonie. Przypominam, że w Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja!

Źródło: pocketgamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)