Wielki hit z Bollywood trafi na smartfony [wideo]

Wielki hit z Bollywood trafi na smartfony [wideo]
28.12.2011 12:07
Wielki hit z Bollywood trafi na smartfony [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Nie każdy kocha kino indyjskie. Nie każdy wie, kim jest Shahrukh Khan. Natomiast każdy może spróbować zagrać w nową grę, która powstaje na podstawie kasowego hitu Bollywoodu. Już niedługo na rynku pojawi się gra akcji Don 2: The Game!

Przyznam szczerze, że kinem indyjskim interesuję się od kilku lat. Widziałem kilkadziesiąt filmów z tego gatunku, w tym chyba niemal wszystkie z największą gwiazdą Bollywoodu Shahrukh Khanem. Informacja o pojawieniu się gry opartej na fabule filmu Don 2 (trailer poniżej) wywołała we mnie ciekawość.

Jak się okazuje, za sprawą studia Gameshastra już niedługo będzie można wcielić się w tytułowego Dona. Co ciekawe, premiera nie nastąpi tylko w App Store oraz Android Markecie, ale zagrać w grę będą mogli również użytkownicy Playstation 3!

Zanim jednak pojawi się pełna wersja, użytkownicy Androidów oraz urządzeń z iOS na pokładzie mogą pobrać ze swoich sklepów darmową wersję lite. Aplikacja pozwala poczuć smak przyszłej produkcji, oferując jeden z pierwszych epizodów.

Stworzona na silniku Unity 3D gra jak na razie nie zachwyca. Sterowanie jest dość toporne, zwłaszcza podczas celowania do wrogów. Miejmy jednak nadzieję, że wersja lite nie pojawiła się tylko po to, aby zarobić na wyświetlających się podczas cut-scenek reklam. Mimo wszystko warto spróbować zagrać.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)