Wielki test aplikacji nawigacyjnych

Wielki test aplikacji nawigacyjnych

Nawigacja
Nawigacja
Zbyszek Kowal
16.01.2011 11:13, aktualizacja: 16.01.2011 12:13

W App Store jest kilka godnych uwagi nawigacji turn by turn, które zamieniają iPhone’a w pełni funkcjonalną nawigację samochodową. Która z nich jest najlepsza? Tego dowiecie się z naszego testu.

Nasza redakcja przymierza się do największego w Polsce testu porównawczego wszystkich najważniejszych aplikacji nawigujących w App Store. Otrzymaliśmy do testów niżej wymienione programy:

  • Sygic Mobile Maps
  • NAVIGON Eastern Europe
  • Sygic Aura Eastern Europe

Trwają też rozmowy z polskim odziałem TomTom. Najprawdopodobniej więc przedstawimy Wam porównanie czterech największych i najdroższych programów do nawigacji w App Store.

Zanim jednak to nastąpi, chcielibyśmy poprosić Was o pomoc. Napiszcie nam w komentarzach, która parametry i funkcje interesują Was najbardziej. Każdą nawigację przedstawimy w materiale wideo podczas jazdy samochodem. W trakcie testów chcielibyśmy uwzględnić Wasze prośby i uwagi.

Jeśli uważacie, że jakaś inna aplikacja zasługuje na pojawienie się w naszym teście, również dajcie nam o tym znać. Przygotujmy razem największe i najbardziej opiniotwórcze zestawienie w Polsce, a może nawet i na świecie. Z góry dziękujemy za wasze zaangażowanie i pomoc.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)