Wielkie hity przecenione z okazji premiery iPada 2!

Wielkie hity przecenione z okazji premiery iPada 2!

Wielkie hity przecenione z okazji premiery iPada 2!
Zbyszek Kowal
11.03.2011 11:24, aktualizacja: 11.03.2011 12:24

Można polemizować, czy nowy tablet Apple’a jest tylko założoną z góry ewolucją czy rewolucją na skalę światową. Pojawienie się iPada 2 ma też wpływ na pozostałych użytkowników urządzeń z iOS-em na pokładzie. Chociażby taki, że największe tytuły będą do pobrania w ten weekend w bardzo atrakcyjnych cenach!

Publikujemy listę tytułów, które ucieszą posiadaczy iPadów. Jesteśmy przekonani, że również kilka pozycji dla iPhone’a zostanie przecenionych. Zaglądajcie do App Store oraz na SIMblog, aby uzyskać informacje o promocjach na wybrane gry. Poniżej lista tytułów na tablet Apple’a. Jest kilka naprawdę ciekawych perełek.

Ceny w nawiasach podane są w dolarach amerykańskich. Gwiazdka przy tytule oznacza, że dana aplikacja nigdy wcześniej nie była dostępna w tak niskiej cenie. Oczywiście jak zawsze uczulamy, że nie wszystkie gry mogą być dostępne z poziomu różnych App Store. W każdej chwili promocja może skończyć się bez wyraźnego powodu, dlatego polecamy szybko zdecydować się na zakup jednej z powyższych pozycji. Komentarze pod wpisem jak zwykle są do Waszej dyspozycji. Dajcie znać, który tytuł przypadł Wam najbardziej do gustu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)