Wiemy, jak wygląda HTC Sense 3.5! [zdjęcia]

Wiemy, jak wygląda HTC Sense 3.5! [zdjęcia]25.08.2011 14:00
HTC Sense 3.5 (fot. XDA.cn)
HTC Sense 3.5 (fot. XDA.cn)
Kamil Homziak

Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy o HTC Bliss z HTC Sense 3.5, a już pojawiły się zdjęcia wspomnianej nakładki. Jak wygląda i czym różni się od starszej wersji 3.0?

Z uwagi na zaawansowane efekty graficzne, wersja 3.0 miała problemy z poprawnym działaniem na starszych smartfonach HTC z nisko taktowanym procesorem. W wypadku wersji 3.5 ma być inaczej, a wręcz musi być, jeśli firma chce uniknąć podobnych problemów, jak przy okazji afery z aktualizacją modelu Desire do Gingerbreada.

HTC Sense 3.5 (fot. XDA.cn)
HTC Sense 3.5 (fot. XDA.cn)

Odnośnie funkcji, ekran blokady wciąż będzie pozwalał na ustawienie skrótów do ulubionych programów ; nowością jest dodanie powiadomień - na obrazku widać informacje o pogodzie, a wspierane zapewne będą też inne. Odświeżony zostanie także wygląd starych widgetów, a dodatkowo można spodziewać się nowych, dostępnych w kilku rozmiarach. W związku ze zwiększoną ilością zajmowanego miejsca, zmieniono układ w dolnej części wyświetlacza, gdzie po obu bokach widoczne są dwie ikonki - jedna otwierająca listę aplikacji, druga - dająca dostęp do funkcji telefonicznych.

Źródło: Pocket Now

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)