Wiemy już w jakich krajach pojawi się Samsung Galaxy Note Edge

Wiemy już w jakich krajach pojawi się Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge
Samsung Galaxy Note Edge
Mateusz Żołyniak
11.11.2014 15:46, aktualizacja: 11.11.2014 16:46

Galaxy Note Edge to zdecydowanie jeden z najciekawszych smartfonów, które zostały zaprezentowane w tym roku. Nie jest to niestety sprzęt, który będzie mógł kupić każdy.

Nowość południowokoreańskiego giganta to nietypowy smartfon, który charakteryzuje się elastycznym ekranem zagiętym na jeden z boków urządzenia. Na dodatkowym panelu wyświetlane są powiadomienia, ale dzięki niemu można kontrolować również wybrane aplikacje. Sprzęt przez Samsunga traktowany jest jako urządzenie koncepcyjne, więc jego dostępność jest mocno ograniczona - Galaxy Note Edge na razie w sprzedaży pojawił się jedynie w Korei Południowej.

Od dawna wiadomo jednak, że unikatowe urządzenie firmy trafi także na inne rynki. Wskazywało na to też zorganizowane w Niemczech głosowanie, w którym użytkownicy mieli zdecydować czy Note Egde powinien pojawić się w tym kraju. Teraz serwis SamMobile zdradza nieco więcej konkretów na temat dostępności smartfona poza Koreą.

Galaxy Note Edge na Starym Kontynencie zadebiutować ma w wersji SM-N915FY. Model ten już 12 grudnia ma być dostępny na terenie Danii. Sprzęt potem może trafić do: Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Luksemburga, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, a także Polski. Na terenie Rosji i Kazachstanu dodatkowo pojawi się model SM-915F, a na rynkach w Australii, Indiach, Nepalu i Singapurze dostępna będzie wersja SM-N915G.

Smartfon Samsunga pojawi się więc w całkiem sporej liczbie krajów, dzięki czemu wielu entuzjastów nowych technologii będzie miało szansę zakupu tego urządzenia. Optymizmem nie napawają jedynie cena Note'a Edge, która ma wynieść ok. 900 euro, oraz fakt, że będzie on dostępny w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Źródło: SamMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)