Winamp 1.0 trafił do Marketu

Winamp 1.0 trafił do Marketu
12.03.2011 13:32
Winamp 1.0 trafił do Marketu
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Niemal pół roku temu do Marketu trafił znany wszystkim odtwarzacz Winamp, który cieszył się ogromną popularnością. Przyszedł więc czas najwyższy, aby zaktualizować program i tym samym w Markecie pojawiła się całkiem nowa odsłona odtwarzacza, która przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wybrednym. Co nowego wprowadza Winamp 1.0?

Jak wydać na wyżej zamieszczonym screenie, główną nowością jest odświeżony interfejs. Deweloperzy postanowili popracować nad jego intuicyjnością oraz wyglądem, dzięki czemu Winamp 1.0 teraz jest naprawdę przyjazny dla oka. Drugim dodatkiem jest zaimplementowanie silnika rozpoznającego mowę. Wystarczy powiedzieć aplikacji, czego chcielibyśmy z naszej biblioteki posłuchać, po czym ona podejmie stosowne kroki celem odtworzenia żądanego utworu bądź wykonawcy.

W nowej wersji odtwarzacza pojawiła się również funkcja przesuwania utworów za pomocą okładek, wdrożono wyświetlanie interfejsu w kilku nowych językach, dodano funkcję umożliwiającą pobieranie utworów oraz pojawiła się możliwość streamingu multimediów z serwisu spinner.com. Aplikacja zupełnie za darmo dostępna jest w Android Markecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)