Windows Mobile 7 nadchodzi wielkimi krokami

Windows Mobile 7 nadchodzi wielkimi krokami

Windows Mobile 7 nadchodzi wielkimi krokami
Jan Lenartowski
18.09.2009 18:00, aktualizacja: 18.09.2009 20:00

Microsoft chyba nigdy nie promował aż tak żadnego z systemów na urządzenia mobilne jak kolejne wcielenie Windowsa Mobile. WM 7 ma być nowy pod każdym względem. Ledwo zadomowiła się na rynku wersja 6.5 a Bill Gates już wypuszcza informacje o "siódemce". Dlaczego ta odsłona ma być taka rewolucyjna?

Przede wszystkim ilość osób która projektuje system jest zdumiewająca. Ponad 1000 deweloperów pracuje na Windowsem Mobile 7. Co prawda komórkowa wersja okienek nie jest jeszcze priorytetem, Microsoft cały czas pracuje nad wprowadzoną niedawno najnowszą wersją systemu na komputery, jednak ilość programistów mówi sama za siebie.

Inną plotką która pojawiła się ostatnio jest fakt, że WM 7 ma być nastawiony na komunikację międzyludzką. Można by powiedzieć, że od tego przecież są telefony komórkowe ale wszyscy wiemy, że mała część użytkowników komórek tylko dzwoni i pisze SMSy. Specjaliści od marketingu mówią, że nowy system będzie stworzony do tzw. Social Networkingu. Można więc się spodziewać dużych możliwości komunikacji przy pomocy komunikatorów oraz portali społecznościowych. Jak to rzeczywiście będzie wyglądało - zobaczymy. Na razie nic nie wiadomo o dacie wypuszczenia Windows Mobile 7.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)