Windows Phone 7.6 Tango ze wsparciem dla Skype'a i Google+

Windows Phone 7.6 Tango ze wsparciem dla Skype'a i Google+
Krystian Bezdzietny

29.01.2012 18:49, aktual.: 29.01.2012 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rosyjski portal PocketPC.ch opublikował wczoraj bardzo ciekawe materiały dotyczące kolejnej aktualizacji dla Windows Phone. Zdaniem redaktorów PocketPC.ch wersja 7.6 tego systemu - Tango - wprowadzi wyczekiwaną od dawna integrację ze Skype'em oraz usługą Google+.

Jak można wyczytać przy pomocy translatora ze wspomnianego portalu, na screenie widać bardzo wczesną implementację Skype'a i G+ w Tango. Dzwonienie przez Skype'a nie jest jeszcze możliwe, choć prace nad tą funkcją trwają. Czatowanie działa zarówno w przypadku Google+, jak i Skype'a. Jako że obsługa frontowej kamerki ma być nowym standardem w systemie Windows Phone, Skype i pod tym kątem jest przygotowywany. Podobnie mają działać rozmowy wideo w Google+, ale kiedy to wszystko będzie wprowadzone - nie wiadomo.

Jak wiadomo, kilka miesięcy temu Microsoft sfinalizował wcielenie spółki Skype w swoje szeregi. Od tego czasu liczne aktualizacje mobilnego Skype'a pojawiały się w App Store czy Markecie, a Windows Phone, mimo że też pochodzący od  Microsoftu, nie otrzymał nawet prozaicznej obsługi najpopularniejszego komunikatora głosowego na świecie. Wszyscy mówią, że to ma się w najbliższym czasie zmienić i że Skype będzie natywnie obsługiwany przez Windows Phone'a, podobnie jak np. Facebook czy Twitter. Ciekawe, czy będzie to miało miejsce przy okazji wydania aktualizacji Tango, czy trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Źródło: wpcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)